Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A párom kutyája lepisil....

Hercegnő89 kérdése:

A párom kutyája lepisil. Hiába szólunk rá, nem hat semmit. Mitől lehet ez? 4 éves. Kan kutyus (spániel).

Figyelt kérdés

2017. júl. 13. 08:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
39%

Vagy amikor már látod hogy emelné a lábát és készül vágd oldalba és szólj rá. De amúgy akkor még hatásosabb ha a barátod csinálja.

Nálunk kicsit más volt a szitu mivel a barátnőm yorkie-ja meg akarta hágni a lábam de csak akarás lett:) neki hatásos volt persze nála gyengébben kellett.

2017. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
20%

Sok idióta, aki max tévében látott állatot. Ne hallgass rájuk, ha belerúgsz a kutyába, vagy bántod, azzal legfeljebb azt érted el, hogy sunyi lesz és harapni fog.


Aki viszont azt írta, hogy kapd el a grabancát és nyomd a földre, azzal egyet értek. Sokáig harapott a jack russellem, mert dominálni akart, én mindig ezt csináltam vele, azóta egy tündéri kezesbárány lett.

2017. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
12%
Előző vagyok, hadd tegyem még hozzá, hogy kívánom a gyerekeid is rúgjanak majd beléd öreg korodban, ha véletlen valamit a szenilitás miatt rosszul csinálsz. ;) Szánalmas kisebbségi komplexusos disznók.
2017. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
38%

#11 vagyok

#12-13


Szerintem nem olyanok írtak akik csak a tv-ben láttak kutyát (állatot ahogy te írtad)bár mondjuk ezt inkább rólad gondolnám. Ez abból is látszik hogy aki ért a kutyákhoz az tudja hogy ilyenek miatt nem lesz sunyi és nem fog harapni. Amúgy a gyereket nem a kutyát viszont neveljük fizikailag nevelési célzattal. Ne hidd azt hogy mert megneveltél egy jackot már király vagy. Egyszerűen egy röhej vagy pártolod a grabancos nevelést de a többit nem. Elmondom neked ha egy kutya egy falkában elkezd dominálni pláne mondjuk egy kemény kutyának akkor ott csúnyán lerendezik és ahhoz képest azt hogy seggbe rúgja a kutyát az semmi. Amúgy a kisebbségi komplexus ide nem passzol. Bár mondjuk te elég gyerekes vagy mert azzal akarsz ledominálni mindenkit aki mást írt hogy idióta meg disznó stb.

2017. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Jaa és még annyit hogy egy kutya hogy lehet sunyi?
2017. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
64%

Továbbra is 8-as vagyok. Most már tényleg érdekelne, ki az aki máshogy szoktatná le a kutyáját a dominanciáról? Nem azt írtam, hogy fojtsa meg. Tök jó, hogy 50%-ban hasznos a válaszom. Talán azért, mert azt írtam, hogy engem csak egyszer pisilne le a kutya? A kérdező is lehetne határozottabb és megoldódna a helyzet. Senki nem akar kutyát verni. Én legalábbis nem írtam ilyet.


Az igazságtalanságot néha nagyon nem bírom. Ez most az a helyzet.

2017. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

11-es! Ne foglalkozz vele, Te is leírtad, hogy oldalba "lökted", direkt nem úgy írtam, hogy vágtad. Ha valaki tud olvasni a sorok közt, akkor felfogja, hogy valószínűleg nem agyonrúgtaltad a yorkit, hanem figyelmeztetted enyhe fizikai ráhatással.

Tőlem ment a green hand! :)

2017. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek!! Csak annyi, hogy nem tudom ki írta azt hogy 'remélem majd téged is rugdosni fognak a gyerekeid idős korodban.....', annak ehhez a részéhez csak "gratulálni tudok, hogy fizikai bántalmazással neveli/nevelné a gyerekét! A kutya nem éppen gyerek. De a gyereknevelés kicsit máshogy működik, mibtha egy kutyát akar az ember megnevelni.
2017. júl. 13. 18:02
 19/23 anonim ***** válasza:
18! Kérdező! Jólvan-jólvan, de írj már legalább arról is, hogy hatásos-e a módszer, amit többségében tanácsoltunk. Még mindig lepisil, vagy már tudja, hol a helye? :)
2017. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Amint találkozom az ebbel, akkor szólok.
2017. júl. 13. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!