Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A párom kutyája lepisil....

Hercegnő89 kérdése:

A párom kutyája lepisil. Hiába szólunk rá, nem hat semmit. Mitől lehet ez? 4 éves. Kan kutyus (spániel).

Figyelt kérdés

2017. júl. 13. 08:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
14%

Eleve ivartalanítani kéne,de mivel a párod fiú így valószínűleg a saját heréjének tekinti a kutyáét is,így ezt elfogja vetni.


Neveléssel gondok vannak.


Ne rá várj nevelés terén,mert ha akkor csinálja amikor nincs ott akkor nem is tudna rászólni.


Nem pisilés,de egyik barátnőm kan havanese kutyája hágta meg a lábamat állandóan,de ő semmit nem csinált.Nem lehetett semmi fizikai dolgot tenni venni csak lelökni maximum.


Na egyszer kiment üdítőt hozni a kutya neki esett a lábamnak megfogtam a grabancát megrángattam és földre nyomtam majd mondtam nem szabad. Na utána sosem csinálta ezt. Nem félt tőlem,ugyan úgy oda jött. De amikor láttam,hogy ugrani akarna,csak mondtam nem szabad és már vissza is fordult. Barátnőm nem értette. De nem is baj :D Össze törtem volna a lelkét szerintem,hogy fegyelmezni mertem a kutyusát.


Én azt javaslom,hogy amikor látod nagyon szagol és emeli a lábát fogd meg a grabancát és nyomd le a földre. Spani nagyobb falat,de mégsem egy német juhász.


Ezzel a grabanc meg fogás és földre nyomással nem leszel állatkínzó.


Tanulja meg,hogy téged tiszteljen!

2017. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ahogy látom a sunyi és harapós barátunk hívta a barátait és falkában lepontoztak minden értelmes választ. Gratulálok!
2017. júl. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Már nem "vandálkodik" a kutya. :D
2017. aug. 28. 13:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!