Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért játszik a kutya az étellel?

Miért játszik a kutya az étellel?

Figyelt kérdés
Miért nyomkodja az rrát az ételbe? de nem eszeik, mindenféle kutya tápot, konzervet kipróbáltunk már olcsótól a drágáig, de csak játszik vele. Miért? Fél éves jorkink van.

2017. júl. 13. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Azért valamit csak eszik, hiszen nem halt még idáig éhen.
2017. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
ha nem eszi meg 30 percen belül ved el tőle napi 2 szer adj neki max és én mindig ki mérem pontosan mennyit kell neki adni mielőt adc neki enni vid el sétálni meg játsz vele hogy elfáradjon és éhes legyen.Ha valamit még nem tudc nyugodtan irj priviben vagy it is jó.
2017. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogsz egy jó minőségű tápot, adsz neki valamennyit, hagysz neki 5-10 percet hogy elkezdje enni, ha csak túrkál (válogat) akkor elveszed és a következő etetésnél oda adod. Lehet hogy napokig nem fog enni, és ennek csak akkor lesz eredménye ha kitartó vagy és nem kap tápon kívül semmit.
2017. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem elég éhes.
2017. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha játszik vele ved el előle következő etetésnél meg ted le elé tiltsd meg neki hogy bele egyen vagy akár hozzá érjen és szépen egyél egy szenvicset vagy bármit a kutya előtt majd ha végeztél enged meg hogy megegye a sajátját. Ezt a módszert szoktam alkalmazni ha a kutyám szórakozik az étellel, amíg végig nézi hogy jól lakok megéhezik. Olyat is olvastam hogy a meleg, langyos ételt jobban szeretik mer erősebb az illata.
2017. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!