Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya vadul játszik?

Kutya vadul játszik?

Figyelt kérdés
Nemsokára 6 hónapos nagytestű /kb 70kg lesz/ kutyáról van szó.Ha éppen olyanja van elkezd fel ugrálni és ruhát tépni kezet lábat harapdálni.Hogy tudnám a tudtára adni hogy ez így nagyon nem jó és még fáj is? Próbáltam már elég sok mindent,rászóltam kicsit rá csaptam az orrára nem foglalkoztam vele de maximum egy kicsit abba hagyja és utána megint kezdi.

2016. aug. 14. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

6 hónapos és harapdál, ugrál, mikor neked ez nem tetszik?

Kutyasuli.

Most jött ez ki rajta, vagy csak simán nem volt nevelve, aztán hirtelen elkezdett nehéz lenni és nagyot harapni és most már túl sok?

Rászólás, orra rácsapás? Eddig nem voltál túl hatékony, mint látszik. Lehet, azért, mert nem jól csináltad.

2016. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a baj a kutyámmal, ilyenkor vágj rá a fejére de úgy hogy először felemeled h tudja mi fog következni.egy idő után nem csinálja.
2016. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!