Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert van allandoan anyu...

Miert van allandoan anyu "seggeben" a kutyank?

Figyelt kérdés

Akar hova megy anyu, a kutyank mindig megy utana. Ha wc re megy vagy furodni lefekszik az ajto ele.

Ha az udvaron vagyunk akkor is allandoan megy utana.

Egyebkent 7eves a kutya.


2017. júl. 14. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Őt tekinti falkavezérnek, hozzá ragaszkodik a legjobban.
2017. júl. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
őt szereti a legjobban. örüljön neki, soha nem lesz egyedül. a ragaszkodók kutyusok olyan cukik :)
2017. júl. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha jól sejtem anyukád eteti. Legtöbbször ő viszi sétálni, ő foglalkozik vele a legtöbbet (nem arra gondolok, hogy órákig játszik vele a krtben, hanem konkrét nevelésre, szabályok felállítására, amiket ő szaott meg és nem ti). Te is szót fogadsz anyukádnak, nem igaz? A kutya akor is látja a "falka" viszonyait, ha emberekről van szó. Te a szemében a falka tagja vagy, anyukád a falkavezér.
2017. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Őt tekinti falkavezérnek, hozzá ragaszkodik a legjobban."

Ez a két dolog azért nem feltétlenül mindig ugyan arra az emberre igaz.

A mi két kutyánkat mindenre én tanítottam, csak én viszem őket sétálni és azért többnyire én is játszok velük. Viszont anyukám eteti őket, és vele is alszanak, mert beszoktatta őket az ágyba. A családból rám hallgatnak a legjobban, viszont ha anyukám otthon van akkor őt követik mindenhova, az a különbség a kérdezővel, hogy ő be is engedi őket még a wc-be is...

Ha anyukám nincs otthon akkor jövök én, de hozzám azért nem ragaszkodnak annyira.

Szóval szerintem nem anyukámat tekintik falkavezérnek, csak őt szeretik a legjobban, mert elkényesztette őket.


Röviden, az biztos, hogy a kutyátok anyukádhoz ragaszkodik a legjobban, de az nem biztos, hogy őt tekinti falkavezérnek.

2017. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nalunk, en etetem minden reggel. (Ugy etetem, hogy le kell ulnie es csak parancsra eszik! :) ) En lefekszek a foldre is melle jatszani, dedelgetni, piszkalni. En felengedem az agyra, anyu nem.

Anyu parancsolgat neki, nem mehet fel az agyra stb.

2017. júl. 15. 12:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Apamat meg kint a harom kutya odabent meg a macska koveti.
2017. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!