Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatemetése hogyan!?

Kutyatemetése hogyan!?

Figyelt kérdés
Sajnos már csak vegetál a kutyám, ma még bánatomban elmentem a dokihoz, hogy röntgenezze meg, kapott egy fájdalomcsillapítót. Utólag belegondolva, nem kellett volna mennem. El kell sajnos altattatni, mert nem élet ez már, hogy nehezen bicegve megy, van hogy elesik, lefogyott. Hetekről beszélt a doktor, annyi van hátra. Altatást követően a hamvasztást gondolnám, de sajnos apukám sokalja az összeget. Egyetemista vagyok, így nem tudok hirtelen 20-30 ezer forintot szerezni. Most aggaszt nagyon ez is. 1-2 méter mély gödröt kellene ásni. Konkrétan amikor ültettük a tujákat, 60-70 cm-re nehezen ment az ásás. Szembe velünk vizes a talaj, meg a házak garázsa van, hogy vízzel megtelik tőlünk 30 méterre. Nálunk régen volt pince, az nem ázott be. Nem tudom mi tévő legyek!?
2017. júl. 17. 19:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem alibi sajnos a házeladás.
2017. júl. 18. 07:29
 12/13 A kérdező kommentje:
Válás miatt van hirdetve az ingatlan. Követeli a részét anyám. Már fenyegetőzött mindennel, beterheli a házat.
2017. júl. 18. 07:31
 13/13 anonim ***** válasza:
"Az elpusztult állatot a tulajdonos a saját területén is eltemetheti, a feltételeket egy vidékfejlesztési minisztériumi rendelet szabályozza. A kertben figyelembe kell venni a talajvízszint magasságát, egészségügyi okokból ugyanis csak ott lehet állatot eltemetni, ahol a talajvíz legalább 1,5 méterrel van a felszín alatt. A rendelet azt is előírja, hogy a sírhely és a szomszédos ingatlan között legalább 1,5 méternek kell lennie, továbbá kimondja, hogy saját területen évente 100 kilogrammig lehet állatot eltemetni."
2017. júl. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!