Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek le fog szokni a...

Szerintetek le fog szokni a Simogatás közbeni kézharapásról a 9 hónapos kutyusunk?

Figyelt kérdés
4 hónaposan fogadtuk örökbe az utcáról, azóta Anyukámat 'tiszteli' a legjobban, de Apukámnak is szót fogad, nem 'harapja' , tesóm nem sokat van kint vele de ő tényleg egyből csap rá, én most nyáron amikor itthon voltam napi 3-5 ször mentem ki hozzá de suli időben is 2 szer. Elkezdem simizni erre a kezemet 'megfogja a szájával es ráharap. Sajnos először (1. Hetek) nem szóltam rá de azóta rászólok elefántok óvatosan a kezem de semmi. Már csapok is a fenekére (mert az orrát nem talál ám el) de nem sokáig bírja, és sajnos én.sem sokáig haragszol rá. Mellék történet: egyszer kabátba simiztem olyan erővel ráharapott a kezemre hogy a.nyoma megmaradt volna ha nincs a kabát. Nagyon szeretem de csak velem csinálja ezt. Igyekszem nevelni! Valami tanács? Tudom, ne hadjan magam, de mit.csináljak még! Vagy ha kinövi akkor mikor? Szép napot :) ja és fajtát nem tudok/tudunk.

2017. júl. 18. 14:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*de suli időben is 2 szer több időre

'Elefántok óvatosan a kezemet de semmi , bocsi itt rosszul írtam:/ bocsánat.A hibákért, kézbe veszem a nyelvtan könyvet

2017. júl. 18. 14:38
 2/11 anonim ***** válasza:
Kutyasuli
2017. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Bocs de télleg előkéne venni a nyelvtan könyvet 😅 mondjuk én is rosszul írok valamikor nekem is előkelő venni a nyelvtan könyvet 😅 amúgy lefog szokni csak még kölyök kutyus 😊 és nem tudja mit nem szabad( szólj rá persze) mert ha nem szólsz rá nem fogja tudni hogy ezt nem szabad de! De azért nem kel bántani mondjuk nem írtad azt hogy bántod csak ijen kis ütéseket vagy valamit hogy meg ércse hogy HÉ EZT NEM SZABAD csak nem tudja mit szabad és mit nem amúgy fáj amikor még harap mert lehet hogy csak jáccik veled én kutyám is mondjuk ö már idős de ö csak játékból meg fogja kezunkket nem fáj csak még fogja mint a kézfogás stb



Amúgy lehet hogy vámpír kutyus 😊

2017. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Tegyél már ki egy képet. Legalább, ha jót nem tudunk mondani, lássuk már.
2017. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen fajta ? 3/4
2017. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy bocs 3- madik
2017. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]

remélem ez az:/ nem értek ezekhez , bocsánat ha rossz

2017. júl. 18. 19:06
 8/11 A kérdező kommentje:

:) igyekszem tanulni a nyelvtant XD :) bocsánat de én és a családom nem vagyunk nagy kutyaszakértők, és az állatorvos nem írt a kis könyve semmit a fajtához :o

nem tudjuk a fajtáját

de attól szeretjük :) <3 mármint a kutyust;) és lehet vámpírkutyus :D de elég sokat rohangál a napon, és szeret úszni, lassan visszahozza a papucsokat anyának ha kéri, de előtte ilyen kis aranyos ártatlan bociszemeket vágva megkerüli anyukámat utána adja oda neki vagy dobja le :D órákat tudnék itt írni:)

2017. júl. 18. 19:14
 9/11 A kérdező kommentje:
*könyvbe :D
2017. júl. 18. 19:14
 10/11 A kérdező kommentje:
Na sokat írok :D még annyi hogy nem nagy ütéseket kap, 2 szer kapott nagyobbat amikor 4 cserepes virágot is kiszedett akkor nyüszített:/ bosszút állt és még néhány cserepesnek vége lett , még egy nagyobbat kapott de azokon kívül nem kapott többet, virágszedést abbahagyta.☺
2017. júl. 18. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!