Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol cocker spániel makacs...

Angol cocker spániel makacs fajta?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy mivel vadászkutya, makacs, de én nem eget ismerek, nekünk is volt, egyikről sem mondhatnám el, hogy nehezen nevelhető, vagy makacs lett volna, mind nagyon jó természetű volt.
2017. júl. 18. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint a cocker makacs, az nem látott pl tacskót, biglit. Számít a gazda jelleme, honnan veszed a kutyát, de akkoris nem egy fajta makacsabb a cockernél. Egyik haveromnak van cocker és nem egy nagy eresztés a tanítása. Nekem cavalier van. Na az fenék kinyaló kutya a javából ! Egy negatívumot nem tudok róla mondani. Mondjuk ő nem vadász kutya, hanem társasági. Vadász kutyák között is van különbség. Pl a labrador, golden is vadász kutya. Vízi vadászok, akárcsak a cocker. A kajtató eb már durvább pl beagle.
2017. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Folyt.

Mert pl a beagle arra lett tenyésztve, hogy ha szagot fog, akkor eredjen a nyomába falkában és sz@rja le a gazdát, ne nézzen hátra. A cocker nem ilyen.

2017. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem cocker van és sztem nagyon is makacs fajta
2017. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem makacs!!!! Bár egy kicsit nevelés kérdése is!
2017. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!