Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Köhög a kutyám, mintha a...

Köhög a kutyám, mintha a torkán akadt volna valami. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Éjszaka kezdte el, miután ivott, kicsit jobb lett, de megint csinálja. Olyan mintha meg akarna fulladni valamitől, de nem nyelt be semmit. 5 hónapos,9 kilós kis francia bulldog. Aggódunk!
2017. júl. 19. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet kennelköhögés vagy valami megfázás. kb 5 hónapos lehetett az én kutyám is mikor furán öklendezéshez hasonlóan köhögött. Orvoshoz vittük, kapott antibiotikumot meg valami szirupot és meggyógyult. Amúgy ha nincs kennelköhögés ellen védve akkor van rá esély hogy ez a baja. vidd orvoshoz, ez a betegség halálos is lehet.
2017. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mindenképp visszük! Köszönöm a választ!!

A tiédnek is ilyen krákogás-szerű volt? Belenyúltunk a szájába, mert azt hittük esetleg beevett valamit, de semmi, illetve éjjel alvás közben krákogott.

2017. júl. 19. 10:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Sanszos a kennelköhögés.
2017. júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem tudom mit értesz krákogás alatt, a miénk olyan öklendezősen köhögött és főleg futás vagy ivás után.
2017. júl. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

olyan mintha a torkán akadt volna valami, tegnap éjjel jött ki, illetve ma reggel egy keveset.

Lehet amiatt is, hogy tegnap véletlen megrántottam a póráznál fogva (hám)? Annyira bűntudatom van..

A futást, birkózást jól bírja egyébként.

2017. júl. 19. 10:14
 6/11 anonim ***** válasza:

Pont ez volt a kutyámmal 4 hónaposan, meg voltam róla győződve hogy félrenyelt valami fadarabot (imádja a botokat), úgy is hangzott, de nem, két szurit és tablettát is kapott, egy hétig tartott mire felépült.

Vigyétek dokihoz.

2017. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#1 és #4 vagyok, az enyémnek is 1 hét kellett, addig az egy hétig nem szabadott sétáltatni sem (bár nem tartottuk be, révén hogy panelkutyánk van :D )
2017. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A hámtól tuti nem:)
2017. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

már fullad folyamatosan és hányt is...:'( a párom most viszi orvoshoz.

nagyon félek, tudtok valami bíztatót mondani? ez még mindig lehet kennel köhögés, vagy valami sokkal durvább? :'(

2017. júl. 19. 11:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Étel vagy pollenallergia is lehet.
2017. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!