Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Chihopee...

Mi a véleményetek a Chihopee tápokról? Így megéri?

Figyelt kérdés
Válogatós kutyának lenne, megláttam ezt az akciót: [link] és gondoltam, hogy akkor próbáljuk ki. Viszont nem igazan eszi a száraztápokat:( Elsősorban a hűtőmatrac miatt akadt meg a szemem, de, közepes testű kutyának venném, és két méretben van ez a matrac: 40x50cm-sztm ez eleg kicsi egy vizslának, és 90x50cm-sztm ez lenne inkább a jobb méret, viszont ehhez 20kg(!) kaját kéne venni, mert ahhoz adnak nagy matracot. Nem tudom, hogy nekünk megérné-e így, vagy sem, hogy veszünk egy teljesen új kutyakaját, azt sem tudjuk, szereti-e vagy sem, de rögtön 20kg-őt veszünk belőle. És nem 800-900Ft/kg- os árkategóriás tápot evett eddig, szóval a többletköltséget valószínűleg nekem kéne állnom. (A szüleim max 500 esetleg 600Ft/kg-os kaját engednek venni, legalbbis amíg ők fizetik)

2017. júl. 20. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
egy kérdésre válaszolj, kutyát tartasz vagy csirkét? amennyiben csirkét, nyugodtan vedd meg, ha kutyát akkor ne gabonával etesd.
2017. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

??

Nem az az első összetevő...

2017. júl. 20. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:

szerinted melyik a jobb


ez: "bárányliszt, búzaliszt, rizs, kukorica, szárnyasliszt, búzaderce, búza, állati zsiradék, hidrolizált fehérje, cellulóz, nátrium, kálium-klorid, cikóriapor, élesztő, glükozamin, chondroitin szulfát"


vagy ez? (orijen): "Csontozott csirke (22 %)*, dehidratált csirke (15 %), csirkemáj (4 %)*, egész hering (4 %)*, csontozott pulyka (4 %)*, dehidratált pulyka (4 %), pulykamáj (3 %)*, egész tojás (3 %)*, csontozott süllő (3 %)*, egész lazac (3 %)*, csirkeszív (3 %)*, csirkeporc (3 %), dehidratált hering (3 %), dehidratált lazac (3 %), csirkemájolaj (3 %), zöldborsó, zöldlencse, napon szárított lucerna, jamgyökér*, borsórost, csicseriborsó, úritök*, pézsmatök*, spenótlevél*, sárgarépa*, alma*, Bartlett körte*, tőzegáfonya*, fekete áfonya*, tengeri moszat, édesgyökér, angyalgyökér, görögszéna, körömvirág, édeskömény, borsmentalevél, kamilla, gyermekláncfű, csombord, rozmaring, Enterococcus faecium."

2017. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, de nincs pénzem 2000-3000Ft-ot költeni egy kiló kutyakajára. Meg amúgy sem vagyok ennyire elvetemült h ennyi pénzt fizessek azert, amit a hentesnel 200Ft/kg-ért megvehetek
2017. júl. 21. 06:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez az egyik legjobb és legdrágább táp, csak példának hoztam fel, vannak olcsóbbak is pl brit premium, brit care, happy dog,
2017. júl. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz táp, középkategóriás. Ebben az árkategóriában viszont sokkal jobb a Brit Care, ami már prémium minőség. Ebben 40% hús van + rizs. Van többféle ízben (bárányos, halas, vadhúsos stb)
2017. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a hűtőmatracról még sok jót nem hallottam. :D Szerintem nem éri meg ezt így megvenned. Ha nem válik be a táp, akkor kb. csak a menhelyen tudod leadni, és kidobtál az ablakon 17000 forintot. Ebben az árkategóriában szerintem vannak azért jobb tápok is.
2017. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!