Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Dog Chow tápokról mik a...

A Dog Chow tápokról mik a tapasztalatok vélemények?

Figyelt kérdés

Nemsokára szeretnék örökbefogadni egy kutyát menhelyről.

Kerülni szeretném az olcső, főként gabonából álló tápokat, de nem is a legdrágábbákkal szeretném etetni, mint pl. az Acana, Orijen, mert azok meg már túl drágák.

A kettő közti árkategóriában gondolkodom. Ebbe esik a Dog Chow is. Mik a vélemények róla, vagy miket ajánlanátok ebben az ársávban ?


BARF-ot ne írja senki válasznak. Direkt nem hoztam fel a lehetőségek közül...


2015. aug. 21. 15:37
 1/3 HUN_Sector ***** válasza:

én a decathlonos vadászkutya tápot, a solognac-ot ajánlanám. Magas fehérje és hústartalom, roppant baráti ár (7000ft / 12kg-tól), junior, felnőtt (3 féle) és senior kivitelben.


Dog chowot annak idején próbáltam, az én kutyámnak nem jött be, nem volt jó a széklet. De ebből nem lehet messzemenő következtetést levonni, hiszen ahány fajta kutya, annyi féle ízlés. Lehet nektek jól fog működni, de az is lehet, hogy csak huszadjára találjátok meg a megfelelő tápot.

2015. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi !
2015. aug. 21. 17:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a kölyöktáp nem jött be, túl sok volt benne a fehérje, így a Brit kölyök majd juniort ajánlották helyette. Azóta ezt kapja, ez bevált.
2015. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!