Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Altatás után hogy hozzam haza...

Altatás után hogy hozzam haza a kutyám, ha nincs kocsim?

Figyelt kérdés

Pénteken röntgenezik a kutyám (valószínűleg diszpláziás) és mondta a doki hogy ehhez be kell altatni. Azt mondta másfél óra lesz. Azért ilyen sok, mert ha mehetek érte, akkor màr fel lesz? Vagy hogy van ez? Mennyire lesz kába?

Az a baj hogy nekem nincs kocsim és igy nem tudom hogyan hozzam haza. Gondoltam hogy rendelek taxit, de kb 10 perces a kocsiút (6 buszmegàllónyi) és biztos vagyok benne hogy ilyen kis távra nem küldenek taxit. Buszon hazahozhatom őt? 30 kilós kutya, de jön velem baràtom, ő simàn elcipeli kézben a buszmegàllóig. Egyetlen egy ismerősöm van aki talàn el tudna hozni, de ő dolgozik (bàr a közelben), szoval kb 30% hogy el tud hozni. Mit tegyek?


2017. júl. 26. 06:09
 1/10 anonim válasza:
100%
Hívj taxit . A taxisok ha kell akkor 2 utcát is visznek annak is van fuvar díjja így a táv öket nem érdekli
2017. júl. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első jól mondja.
2017. júl. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud a saját lábán hazamenni, hívj taxit, a rendelésnél szólj, hogy kutyát vinnél, és legyen nálad egy pléd, amire ráfeküdhet.Esetleg kérdezd meg a dokit, hátha van nekik erre is szolgáltatásuk saját autóval.
2017. júl. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nekem operalta cisztával a skótjuhaszom a doki. Mondta menjek haza nyugodtan, hazahozza. (5-10 perc a táv)
2017. júl. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Az én cicámat nemrég altatták. Ébredés után órákig kába volt.

Én a helyedben taxit hívnék. Csak szólj nekik, hogy kutyát kell vinni, nem mindegyik texis enged állatot a kocsiba. A távolság nem probléma.

2017. júl. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívj taxit de szólj, hogy kutyát is kell vinni. Vigyél plédet és esetleg egy szemetes zsákot vagy fóliát amit a pléd alá teríthetsz ha netán hányna vagy bepisilne ébredéskor. A taxisok 1 utcányira is elvisznek ha kifizeted.
2017. júl. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 SzMHZs ***** válasza:
100%
Taxi jó megoldás, én ivartalanítás után úgy vittem haza anno a kutyámat, akkor még nem volt kocsim. Csak szólni kell előre, hogy kutyával leszel, mert nem mindenki vállalja. Mi sokat taxiztunk anno, egyszer az ügyeletre is taxival kellett menni, mert a város másik végében volt csak orvos, aki vállalta a kutyát hirtelen - az a sofőr nagyon rendes volt, félúton leállította az órát, hogy hozzá szeretne ennyivel járulni a kutya gyógyulásához :)
2017. júl. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp taxi. Nekem pár hónapja csak bódították a kutyámat, de egy métert nem tudott utána menni, csak órákkal később, akkor is még kábán.
2017. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mostanában jobb helyeken csak bódítják a kutyákat röntgengezéskor. Abból pedig nagyon hamar felkel a kutya, akkor viheted akár buszon is. Még kába lesz, de tud járni, lépcsőzni, mindent. Ezt én is többször tapasztaltam. Ha gázzal altatják, akkor pedig állítólag még hamarabb és tisztábban ébred.
2017. júl. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyen esetben 2 lehetőség is van:

vagy hazahozza az állatorvos a saját kocsiján, persze pénzért

vagy ottmarad nála addig, míg teljesen magához nem tér.

2017. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!