Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam a kutyákat az...

Hogy szoktassam a kutyákat az ólba?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő, amig kicsik voltak az ól elől volt,hàz előtt hasznàltàk is, bàr nagyrészt vihar stb idején.

Most kitalàlta apukám,h rondìtja a hàzat, vigyük hàtra... Mióta hátul van, nem mennék bele, tegnap is zuhogott az eső, s itt a bokrok alà, hàz falàhoz bújkáltak inkàbb... Ha elől lenne az óljuk biztos,hogy oda mentek volna. Mert màskor, azt csinàltàk. Hogy tudnám ràvenni őket, hogy oda menjenek és ne itt szenvedjenek, legalàbb vihar idején. hiàba mentem velük gyorsan hàtra, mutattam nekik,ha egyikük bele is màszott, amikor jöttem vissza a hàzba, jöttek ők is a hàz elé.


2017. júl. 25. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Félnek a vihartól?

Egyébként próbáld őket beszoktatni jutalomfalattal. Nem tudom mekkora az ól, de ha befér a kajájuk meg ők is akkor azt is ehetik ott. Szerintem ezeket próbáld meg. Ja és egyébként van ott valami hátul amitől félnek?

2017. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,


A kutyák szeretnek kilátni az ólból, szeretik látni a kaput és a bejárati ajtót. Ha elöl használták és hátul most meg nem, szerintem inkább ez a gond, nekünk is volt ilyen, úgy hogy kb 15 méterrel lett csak arrébrakva a kutyház, de utána nem használta soha többet...

2017. júl. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!