Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy nagyon apportos kutyám?

Van egy nagyon apportos kutyám?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon apportos kutyám (inkább neki van egy Gazdája). Nem fiatal, de "öregségére" egyre erősebben hord mindent a kezembe.

Gondoltam, meg kéne tanítani, hogy legyen egy Tárgy, amit bármikor kérhetek, hogy hozzon ide. Az első gondolatom a papucs volt, de az egyéb okokból kiesett (ne taknyizza össze). Van ötletetek, hogy mit lehet a kutyával kézbe hozatni, ami még praktikus is?



2017. júl. 26. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem mindent össze fog nyálazni épp ezért gondolkozz olyan dolgokon ami műanyagból van vagy valami olyan anyagból amit le tudsz törölni. Én először távirányítóra gondoltam de aztán rájöttem hogy butaság :D
2017. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen a távirányító, telefon, szemüveg is kiesett. (pedig nagyon jó lenne, mindig elkószálnak)
2017. júl. 26. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a kulcsok? Most még így hirtelen ez jutott eszembe. Meg azt talan könnyű is lenne betanítani hogyha valami olyan kulcstartót teszel rá amit kedvére nyálazhat valami gumiból készült figurát.
2017. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meglehet még ő is élvezné csak nehogy nagyon megszeresse és kisajátítsa :)
2017. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!