Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nagytestü pásztorkutyaf...

Milyen nagytestü pásztorkutyafajták léteznek amik magyarországon könnyen elérhetö?

Figyelt kérdés
(Még nem szeretnék ilyen nagytestü kutyafajtát tartani elöször csak felszeretnék készülni rá)tudom mik az igényei én olyan pásztorkutyát keresek amely könnyen összeszokik a juhokal,az nagyapámnak már volt\van egy kaukázusi juhász,tudjuk hogy mik a következmények tudom a nevelést.Gondoltam pl:közép-ázsiai juhászkutyára,meg kuvaszra.

2017. júl. 29. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Kuvasz, mudi.
2017. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Juhok mellé inkább kuvaszt ajánlok, esetleg komondor és társai, nem véletlenül tenyésztették ki ezeket a magyar fajtákat a pásztorok.
2017. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezekre a fajta munkára pl:házörzés,juhok örzése,erre a közép ázsiai nem alkalmas??????
2017. júl. 29. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mire használnád. A közép ázsiait juhak őrzésére tenyésztették, nem terelésre.
2017. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg nem terelésre kell neki. A KÁJ is tökéletesen tudja végezni a dolgát.
2017. júl. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Komondor, kuvasz, káj, kaukázusi.
2017. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!