Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A boxernek milyen erős a...

A boxernek milyen erős a harapása?

Figyelt kérdés

#harapás #német boxer #harapás erőssége
2017. júl. 29. 21:10
 1/6 anonim válasza:
95%

Engem még sose harapott meg a boxerem, pedig már lassan 23 éve azt hordok


Igencsak fájna odalent

2017. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Úgy tudom, hogy a boxernek van egy olyan sajátossága , hogyha harap akkor görcsöt kap az állkapocs és nem tud elengedni. De lehet, hogy ez csak mendemonda.
2017. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, baromságokat ne terjessz. Így is túl sok ostoba ember terjeszti az ostoba mendemondákat.


A fej anatómiája miatt nagyot nem tud fogni, de egy jó boxernek igencsak erős a harapása, nagyot tud szorítani. És az első hülyeségével ellentétben nem kap görcsöt, nem azért szorít, és ereszteni is tud. De egy pár őv-s, atiboxos videót nézz meg.

2017. júl. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ^^
2017. júl. 30. 12:35
 5/6 anonim válasza:

A boxer( ha a kutyára gondolsz😂😂😂)

igazából nem egy harapós fajta . Azt nem tudom milyen erős a harapása de házőrzőnek szerintem inkább rottweiler stb..

2017. júl. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A boxer munkakutya, alapvetően őv fajta ő is. Az más kérdés, hogy a divat és a szaporítás elvitte a fajtát. De még mindig vannak munkára szelektált boxerek, elég jó fogáskészséggel és adottságokkal.
2017. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!