Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban élő kutyának van...

Lakásban élő kutyának van valami trükk tüzelés idejére?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
már milyen szempontból? A tüzelőbugyi nagyon hasznos, mert akkor nem vérez össze mindent a lakásban.
2010. máj. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ivartalanítás.
2010. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a tüzelőbugyi az egyik,a másik az,hoyg sajnos i zárod erre az időre az előszobába...nem mehet be a szobába ,akkor kissebb helyet kell fertőtlenítgetned,takarítanod folyton a vértől...azonkívűl a kosarát vagy a párnáját befedném azzal a kutyapelenkával amit a kiskutyáknak lehet kapni olyan mint egy nagy kockaalakú tisztaságibetét/nem tudom most mire hasonlítani így hirtelen/De a Dm-ben is lehet kapni kisbabáknak utazáshoz pelenkázóalátétet...az olcsóbb és ugyanolyan jó erre a célra!Bár nem olyan nagy a szívóképessége,de a vér elszívásához szerintem pont elég.Mert amit ráhízol a hátsójára lehet lerágja mire hazaérsz!!!próbáld meg ezt!én ezt fogom megpróbálni,haa kiskutyám majd tüzelni fog!! Ui:Ha kipróbálod, írd majd meg neked bevállt-e!
2010. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha pl nem akarsz a jövőben kiskutyát, se méhdaganatot, se petefészek rákot, akkor a legjobb trükk az ivartalanítás :)
2010. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám ha bent van akkor fekszik a helyén, mert kicsi a ház, nem lehet benne játszani meg rohangálni, ninc shely. He meg nem vagyok itthon... Hát ő nem a fajta aki egydül játszik. Szóval csak az ágya lesz olyan. Amikor itthon vagyok akkor kertben van.
2010. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítás , ez biztos hogy beválik !!
2010. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ivartalanitani tuti nem fogom !
2010. máj. 24. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!