Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » örzö védö kutyasuli mellett?

örzö védö kutyasuli mellett?

Figyelt kérdés

hol lehetne gyakorolni,ahol nem zavarnánk senkit,mert a szomszédok azzal b@sztatnak hogy feljelentenek,merthogy ez "állatkinzás"

kérdem én miota álatkinzás ha kutyasuli mellett örzö-védözünk,és gyakorlok a kutyával???

valami jo helyet tud valaki?


2010. máj. 23. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
mit jelent pontosan ez az örzővédőzés?
2010. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Te házilag öv-zel a kutyáddal? Azt baromira a kutyaiskolában kéne csinálni!!!


Te ismered a környéket, ahol laksz, még a települést sem írtad meg :D. Magyarország a kérdésed vonatkozásában igen nagy :D.

2010. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Még a rendőrök is beléd köthetnek. Hivatalos öv-t iskolai keretek között, arra jogosult csinálhat. Utcán csak vadíthatod a kutyát, azt pedig tilos.
2010. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Niky emo girl ***** válasza:

nekem apám szokta kiképezni kutyáit vagy ismerőse, de ők már sok örzővédő kiképzést láttak profitól és gyakran segítettek is.most engemis tanít hogyan csinálhatom és nem egyszerű dolog, viszont mikor már emberre kell uszítani akkor érdemes kiképzőt hívni vagylegalább 1tapasztalt embert akit nem ismer a kutya. mert ha ismerős tanitja erre is akkor fennáll a veszéje annak hogy későbbis rátámad arra az emberre.

max annyira csinálhatod háznál max ha 1rongyot tépetsz vele de ha emberre uszitod akár magadra is akkor tényleg feljelenthetnek

2010. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nos köszönöm a válaszokat,

de megérdeklödtem,és LEHET OTTHON örzö védözést gyakorolni,

RENDÖRTÖL kérdeztem meg(nem ismeröstöl)

ezt irta:


Amennyiben zárt telken, más testi épségét, életét, vagyontárgyait nem veszélyezteti bármilyen tevékenységgel, akkor véleményem szerint nyugodtan kutyázzon csak. A magánterület, az magánterület.

Pl.: ha a szomszédjait nem zavarja, hogy a gazt égeti el, és nincs tűzgyújtási tilalom valamint az Ön lakóhelyének önkormányzati rendelete is engedi, akkor miért ne tüzelhetné el?

Szerintem gyakoroljon nyugodtan a saját telkén, abba nem szólhat bele senki.


ugyhogy én fogom otthon ezt is gyakorolni,akárki akármit mond,nem vaditom,hanem csak gyakorolunk van csibészkar,ruha,ugyhogy minden szabályos!!

2010. máj. 30. 15:12
 6/6 A kérdező kommentje:

iskolába is csináljuk,de otthon lehet gyakorolni,mert aki azt mondja hogy szerinte nem lehet otthon,akkor ezzel az erövel csak iskolában lehet foglalkozni a kutyával!!!!!!!

otthon meg nem!!!!!!!

holott pont az a lényeg hogy NEMCSAK AZ ISKOLÁBAN kell gyakorolni a kutyával,hanem otthon is!!!!!!!!

2010. máj. 30. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!