Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta és mennyi idős...

Milyen fajta és mennyi idős lehet ez a kiskutya?

Figyelt kérdés

Most találtuk az apróságot, a nagy meleg miatt és amiért ilyen csöppség nem volt szívünk ott hagyni.


[link]


Nem tudjuk milyen fajta és mennyi idős lehet, akkora mint egy férfi tenyere. Nincs benne chip.

Mit lehet neki enni adni? Segítenétek?



2017. aug. 6. 10:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem spániel jellegű keveréknek tűnik. Nagyon édes. :) sokan szidják, de amikor hozzám ilyen pici (8 hetesnél fiatalabb szerintem) kutyák kerültek akkor a royal canin elválasztó tápját ették. Be tudod áztatni és nagyon jó nekik.. :)
2017. aug. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Royal Canint légyszíves ne! Többet ártasz vele, mint használsz. Hidd el, nem ok nélkül szidják, ebbe most nem mennék bele miért, mert hosszú lenne. Nagyon nem ajánlom ezt a tápot.

Én inkább valami jó minőségű (a RC nem az) kölyök tápot választanék, mondjuk Wolf of wilderness, taste of the wild, brit care, barking heads, és ha lehet inkább halasat. Mindenképp beáztatnám, de nem sima vízbe, hanem kutyatejpótló tápszerbe, hogy kicsit megerősödjön. Lehet valami multivitamint is adnék, bár ezt állatorvossal kell konzultálni. A hellyel közeli korát is ő tudja megmondani, meg a fajtájában is segíthet. Bár én látok benne spánielt, meg egy kis tacskót is (a jegyei miatt) . Addig, amíg nem tudtok beszerezni neki megfelelő tápot, én valami könnyű kaját adnék, semmiképp nem fűszereset. Pl főtt rizset (sótlanul) egy kis főtt csirkemell husival (ez is sótlanul, fűszertelenül) .

Lehet ez a kaja váltás az elején meghajtja, mert ki tudja mit evett előtte.

14 napig kötelesek vagytok a gazdáját keresni. Tegyetek ki plakátokat, Facebookra hírdetést és ezeket fotózzátok le, hogy ha letelt a 14 nap, de a gazdája visszaköveteli viszont ti megszeretnétek tartani, akkor tudjátok bizonyítani, hogy törvényesen jártatok el, kerestétek, de nem jelentkezett érte. A kutyára költött dolgokról (állatorvosi költségek, táp, felszerelés) mindenképp kérnék számlát/blokkot és azokat elraknám, hogy az esetleges volt gazdinak azt is be tudjam mutatni, hogy ha tényleg szeretné a kutyáját visszakapni, ezeket térítse meg, mert ez így igazságos. Akinek tényleg fontos a kutyája, erre hajlandó, akinek meg ennyire sem fontos, annak én vissza nem adnám.

2017. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Facebook nincs viszont már körbe kérdeztük a szomszédokat, egyelőre senki nem tud róla semmit.,nem hiszem, hogy lenne gazdája, szegény elképesztő koszos volt és tele van hatalmas bolhakkal a kis teste :(
2017. aug. 7. 05:37
 14/14 anonim ***** válasza:
Spani tacsi keverék.Gyönyörű.
2017. okt. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!