Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya mentés? Tisztelt komment...

Kutya mentés? Tisztelt kommentelők, gazdik.

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni Tőletek, abban az ügyben, hogy ne öljenek le egy németjuhászt! Röviden: fülembe jutott, hogy egy NJ ( kb 2-3 éves ) "bekattant, és támadja a családtagokat. A tulaj elmondása szerint, egyik pillanatban játszik, a másikban viszont támad - harap. ( nekem is nj-van, tudom hogy ha harap, akkor annak kórház a vége. De semmilyen sérülés nincs a gazdákon. ) Vitték jobbra-balra, hál istennek egy állatorvos sem vállalta az elaltatásást, sem menhely sem fogadta be. Viszont a tulaj nem adja fel, sanszon hogy valahogy kinyírja, és elássa. Kérdeztem Tőle: vitte-e iskolába, szicializálta-e, sétáltatta-e, mire azt felelete: ott a kert sétálhat. Azaz kirakták a kertbe, oszt jó napot. Valszeg kifogott egy munkavonalas, vagy dominánsabb kutyát, aki a semmittevéstől kezelhetetlenné vált. A kutyát még nem láttam, de mindenféleképpen szeretném megnézni, de sajnos nem tudom "megmenteni-befogadni" mivel nekem is kan kutyám van. Aki tud tanácsot adni, vagy befogadni, kérem válaszoljon! Vagy itt, vagy:email: ev. Horvath. Tamas@gmail.com Előre is köszönöm.

2017. aug. 8. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Gratulálok Tamás!

Sikeresen regisztráltál a www.melegrandi.hu oldalra.

Én félnék mostmár megnyitni azt az e-mail címet.


Egyébként ezzel kapcsolatban vannak állatvédő egyesületek akiket meg lehet keresni, de mivel azt sem tudjuk melyik országról van szó így nehéz segíteni.Googleban,facebookon,telefonon biztos kapsz segítséget valamelyik közeli csoporttól.

2017. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hova regisztráltam én?
2017. aug. 8. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Idióta egyes, ne magadból indulj ki! Azért mert megadott egy e-mail címet, még nem regisztrált homárokhoz!


Kérdező! Facebook-on nagyon sok állatvédő/állatmentő csoport van, ott nézz körül, s írj nekik, kérj segítséget!

2017. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Jobb oldalt telefon és beírás lehetősége

2017. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A helyi állatvédőket is meg lehet kérdezni. Szerintem amúgy játékból "harap", az enyém is néha bedurvul, de én akkor ott hagyom. Mondjuk nekem 2 pitem van, ezek egymással úgy játszanak, mintha véres viadalon lennének :D de nincs egy seb sem rajtuk. Viszont nekem már volt sebes a kezem, illetve piroskás tőlük :D

amelyik német juhász, illetve bármilyen fajta agresszív, annak nyoma lesz :) ezt mondd a gazdinak is. Első kutyám, legsz.rabbul választottam,dobermannt, átharapta a kezem .... igen, elcsesztem, tudom!!!de én nem altattam, hanem felkerestem egy kiképzőt. Volt min javítani... :/ :D

2017. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keresd fel a német juhász fajtamentőket!
2017. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!