Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Tudnátok segíteni?

Mit tegyek? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Több hete van már egy közepes termetű kóbor kutya a környéken, vagyis inkább mondhatni hogy előttünk és 2-3 házzal arrébb járkál el maximum, illetve csak esténként jön elő, napközben nem lehet látni. A kutyák ugatnak mint a vesztés elég sokat, nem csak a mieink hanem a többi szomszád kutyája is éjjelente. Ráadásul kijárós macskáink vannak, és féltem őket, mert van hogy éjjel is kint maradnak. Eddig nem támadta meg egyiket sem, sőt engem ha meglát a velünk szemben lévő erdőbe megy be, de ki tudja mikor éhezik meg és kapja el az egyik cicánkat. Bántani, zavarni nem akarom, de etetni sem mert akkor ideszokik. Mitévő legyek? Befogadni nem szeretnénk mert már van 3 kutyánk, illetve ki tudja mi lenne ha befogadnánk. Tanácstalan vagyok.

2017. aug. 9. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Állatvédőket vagy helyi gyepmesteri telepet értesíteni róla.
2017. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pár éve nálunk is kóborolt egy kutyus. Felhívtuk a menhelyet azt mondták hogy ha betudjuk valahova zárni másnap eljönnek érte, ha nem akkor nem tudják mikor lesz szabad emberük aki a faluba hajkurássza. Becsaltam étellel, egy estét a kennelbe töltött a másik két kutya miatt. Reggel jöttek is érte és elvitték. Szerintem ha beszélsz egy menhellyel és befogod elfogják vinni.
2017. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!