Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyákra jellemző hogy...

A kutyákra jellemző hogy válogatósak? (tacsko csivava keverék)

Figyelt kérdés
Én macskás vagyok, de az ismerősöm panaszkodik hogy válogat a tacskó csivava keverék kutyája. A macskákról tudom hogy válogatnak de úgy hallottam hogy a kutyák elég falánk típusok. 3 és fél hónapos a kutya már több féle ételt adott neki. Minőségi prémium táp, olcsóbb fajta tápokat konzerveket, de nagyon keveset eszik. Egy konzervet 3 napig. Nem beteg a kutya nem férges. Normális ez?

2017. aug. 12. 15:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt értelmetlen. A kutyának is van ízlése, nemcsak az embernek lehet. Unom már ezt a beképzelt, ostoba fajt. Itt az emberre gondolok természetesen.
2017. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Márcsak azért sem írtam hülyeséget, mert az ember is bármit megzabálna, ha nem lenne lehetősége válogatni. És rengeteg szemetet eszik, amire nincs szüksége. Mondjuk ennek meg is van a következménye.
2017. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Pl te utálod a spenótot, de anyád nem adott volna mást, akkorsem ha 1-2 napig éhezel. Utána megzabáltad volna, mert nem akarsz éhenhalni. Ha tetszik, ha nem, ugyanezt művelik sokan az állatukkal. Csak értelmes lény ezt felfogja.
2017. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a tacskó mindent megeszik. A csivava pedig kényes gyomrú (szintén 3 és fél hónapos) ezért ő csak prémium tápot kap, persze néha feldobom ezzel-azzal (csirkemell rizzsel, főtt répa...). De sajnos hajlamosak válogatni... prémium tápot javaslok. És ne váltogassátok
2017. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igaz, az én kutyim bichon havanese, de váltig állítom, hogy igenis van, hogy válogatnak a kutyák fajtától függetlenül. Az is igaz, hogy azokra jellemzőbb, amelyikek úgy érzik, megtehetik. Kutyusom alapra egy igazán finnyás alak, ezt tetőzi a tény,hogy a kutyakaját már meg sem eszi, olyan ételeket kíván, amikre allergiás. Mikor pár hónapot kollégistaként kellett eltöltenem a továbbtanulás miatt, barátom maradt vele és olyannyira elfajult ez, hogy csakis azt volt hajlandó megenni, amit te is előtte ettél, ráadásul a tányérodból. Na ezt beszüntettem és visszáll a rend. Csak keménynek kell lenni de emellett lersze megfelelő tápot kell biztosítani nekik. Ha jól viselkedik, akkor megjutalmazom az enyémet pörkölttel, sült hússal és így tudja, mi a rend :D
2017. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!