Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám végbélnyílása piros,...

Kutyám végbélnyílása piros, nyalogatja. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem az egész, csak a végbélnyílás felső részén van egy kis pukli vagy duzzanat, ami elég piros. Megtapogattam, puha az egész. Sajnos már volt alkalmam daganatot tapintani, ez egyáltalán nem tűnik annak. Széklete normális, olyan mint máskor. Új kaját nem kapott. Párszor láttam, hogy nyalogatja. Olvastam a bűzmirigy problémákról, de mivel azok két oldalt vannak, ez meg a felső részen, így elbizonytalanodtam. Természetesen el fogom vinni orvoshoz, minden szokatlan dolognál azonnal rohanok vele az állatkórházba, csak addig is hátha van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban. Köszönöm előre is!
2017. aug. 15. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ment a hasa? Ha az én kutyám fosik, akkor utána mindíg kenni kell neugranormonnal a segglyukát, különben kicsípi neki :DD
2017. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem találtam hasmenésre utaló nyomokat, csak rendes székletet.
2017. aug. 15. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért próbáld meg kenegetni, szerintem segíteni fog
2017. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menjél vele orvoshoz!

Ha neked lenne ilyen te is orvoshoz fordulbál!!!

2017. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!