Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos picifiamnak a...

2 hónapos picifiamnak a végbélnyílása mellé közvetlen, a fenekére odanött egy gumó. Piros be van gyulladva. Antibiotikumot kell szednie most 3 napig, ha nem javul, kivágják. El vagyok keseredve. Valaki babájával már történt ilyen? .

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az én fiamnak is volt de neki kinyomta a gyerekorvosunk kétszer is és én neugranormannal kezeltem szépen begyogyult nem értem a te babádnak miért akarják kivágni de szerintem ha ezt válaszák akkor nem vágnak nagyot mivel az a genyes dolog egy pici résen is kifolyik csak nyugi
2009. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jajj de jó,végre van egy válasz,köszi,azt hittem már senkivel még nem történt ilyen,,,,jó,nyugi leszek,biztos csak kiszívják,igen,,,köszi
2009. márc. 13. 23:15
 3/7 anonim ***** válasza:
szia megkérdezném hogy mi történt az orvosnál ,meg gyoygultatok?a válaszolo vagyok:)
2009. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szia,köszönöm érdeklödésed,meggyóggyult kicsikém,elmult a gumó!:-)felszívódott...hál istennek,köszi,üdv.
2009. márc. 19. 21:43
 5/7 A kérdező kommentje:
ha még valaki jár itt és olvassa,csak elmesélném hogy visszanött,és egy tályog.Megint antibiotikumozunk,és ha lemegy a gyulladás felvágják,több mint valószínü...sajnos...:-((
2009. márc. 28. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:
az elsö válaszolo vagyok nagyon sajnálom hogy igy alakult remélem nemsokára meg gyogyul a kisfiad .szoritok nektek:)
2009. márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egy tályog volt,3 antibiotikumos kezelés után bezáródott és elmult,amig a mütétre vártunk! jól alakult hál istennek,,,,
2009. ápr. 28. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!