Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi a valószínusége hogy...

Mennyi a valószínusége hogy vemhes a kutya?

Figyelt kérdés
Amikor megláttam már össze voltak ragadva. Hiába tuszkoltam seprűvel vagy szídtam nem váltal szét bármit csináltam.Elég hosszú ideig voltak összeragadva.Nem vagyok szaporító sem tenyésztő. Tisztában vagyok vele hogy mekkora felelősség.

2017. aug. 15. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztos. Úgy nézem, mégsem vagy tisztában vele, mekkora felelősség. Irány az állatorvos!

Ha jól tudom kutyák számára is létezik hasonló, mint embereknél a 72 órás tabletta. Ha mégsem, abortuszra biztosan van lehetőséged.

2017. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Így igen nagy a valószínűsége. De teljesen biztosat csak az UH tud majd mondani kb egy hónap múlva.

Ha hagyod leelleni, akkor de, szaporító vagy. Viszont ha nem vagy tenyésztő, akkor ivartalaníttatnod kellene.

2017. aug. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztos. Miért nincs a szuka ivartalanítva vagy bombabiztos kerítés mögé, kennelbe zárva?

Menj az állatorvoshoz és kérd meg az időpontot 3-4 hét múlva az ivartalanításra.

2017. aug. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztosan.

Kb. félidősen a legcélszerűbb ivartalanítani, beszéld meg az állatorvossal az időpontot.

2017. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így nagyon valószínű, hogy vemhes. Állatorvos el tudja hajtani, de ha nem díjnyertes tenyészkutyáról van szó, akkor te is meg ő is jobban járna az ivartalanítással.
2017. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!