Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti engeditek a kutyátoknak,...

Ti engeditek a kutyátoknak, hogy megpusziljon?

Figyelt kérdés
Van egy puszi-mániás kiskutyám, ha valaki csücsörít neki, akkor automatikusan ad egy puszit. Számomra kiskorom óta teljesen természetes, hogy puszit adok és kapok kutyáktól, de manapság egyre többször kapom meg, hogy undorító, amit csinálok és csak beteg leszek tőle. A kérdésem inkább csak közvélemény kutatás, hogy mások mind gondolnak erről a dologról, van-e más is, akinek ez természetes. Köszönöm a válaszokat!

2017. aug. 15. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem teljesen természetes kiskorom óta.:) én is sokszor kapom a kritikát, és megszólásokat miatta, de nem kell foglalkozni vele, betegséget meg nem fogsz elkapni tőle/tőlük, néha tisztábbak is, mint az emberek.:)
2017. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a kutyáimat, de nem szeretem ha puszilgatnak. Viszont sose büntettem őket/szóltam rájuk ezért, hanem maguktól kinőtték. Amúgy egy ágyban alszunk, egy takaró alatt és néha még az is összejön, hogy egy párnán van a fejünk.

Viszont senkit sem ítélek el, aki puszipárbajozik a kutyájával :)

2017. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én engedem, sőt szeretem ha pusziszkodnak, de azért a számra sose szeretnék. Igaz van hogy oda is sikerül de hát ez van. :D Nem kell foglalkozni az olyan emberekkel akiknek ez nem tetszik, én pl undorodok tőle amikor egy kisbaba vagy kisgyerek nyálasan kajamaradékosan szájon csókolja az anyját, vagy az anyja nyálas kézzel törli le a kajamaradékot a szájáról és esetleg még le is nyalja a kezéről, na az az undorító. :D
2017. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém soha nem ad puszit. :( Mondjuk szájra szerintem sem kéne, azért mégse a legtisztább, meg bennem van az is, hogy szájrapuszit csak a férjem adhat. Ugyanígy az is zavar, ha azt látom, hogy valaki a gyerek szájára ad puszit.
2017. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Beteg az nem leszel, de mivel a seggèt nyalja a puszid előtt, ezért igen, undorító.
2017. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A számat, arcomat nem engedem. A kezemet, lábamat nyalhatja :) Azért smárolni nem feltétlenül egészséges a kutyával, hiszen ő a nyelvével takarítja a fenekét is, na meg esetleg összeeszik olyan dolgokat, amit mi nem ennénk meg.
2017. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, ha nagyon összenyal a kutya, nem szoktam engedni neki, de semmi bajom azzal, ha valaki meg szereti. Beteg meg nem leszel tőle. Szerintem nyugodtan sz*rd le, ha azt mondják, undorító.
2017. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Személy szerint én nem szeretem ha a számra sikerül, de amúgy semmi bajom a kutyapuszival. Nem ítélek el emiatt senkit sem. Sok kutya manapság tisztább, mint néhány embertársunk... Ha meg undorító dolgokról akarunk beszélni, hát vannak durvább dolgok is a kutyanyáltól. Ott kezdve, hogy sokan wc-zés után még mindig nem mosnak kezet. Vagy hogy egy nyilvános wc-ben esnek egymásnak emberek...
2017. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!