Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A helyén fészkelhetnek a bolhák?

A helyén fészkelhetnek a bolhák?

Figyelt kérdés
A nagykutyám eddig nem volt bolhás, kiltix nyakörvje volt, de mentünk vele kutyás strandra és lelett róla véve, és a hatása is kiment már. a vízbe nagyon szép tiszta lett a szőre. rá 2 napra azt vettem észre, hogy szaladgálnak benne a bolhák..Honnan jöttek bele ilyen gyorsan? Most fogok menni venni új nyakörvet, de ha a kisházába is ott vannak a bolhák, akkor oda kellene valami spray is? Olvastam, hogy a kutya HELYÉT belehet fújni cemotoxal, de én inkább nem szeretném. tudnátok ajánlani valami sprayt?
2017. aug. 16. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nincs rajta védelem, egy pillanat alatt rámegy a bolha.

Igen, a házát is le kell kezelni. Vagy Neostomosant használsz, vagy Piretrin port a házba is. Nem baj, ha belefekszik a kutya a porba.

2017. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!