Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vannak az ilyen helyek?

Hol vannak az ilyen helyek?

Figyelt kérdés
Sok kutyás képet nézegetek mostanában(gallery site-on) és sokszor látok szabadban készitett jó képeket amin játszanak a kutyák stb. De sose tudom meg hogy hol készülnek a képek(pl. hol van az a mező stb.) Én is mennék a kutyával de nem tudok elindulni mert nem tudom hol vannak ilyen helyek.
2010. máj. 24. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egész országban:))

Ahol élsz,a környezetedben keress kutyás társaságot.

A Netboardon, a kutya.hu oldalon nézz körül, nincs-e a lakóhalyedhez közeli társaság.

2010. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En faluban lakom és a westiemmel mi a vízpartra szokunk menni.
2010. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:

Ha most megírom, hogy pl. Debrecen környékén hova járok sétálni, Te meg Győrben laksz, akkor ki vagy segítve?

Induljatok el, mindenhol találni szép helyeket, csak keresni kell.

2010. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor kb. Pest környékén valaki tud ilyen helyeket?
2010. máj. 24. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Pest környéke is elég tág fogalom.

Ott van Pl. Normafa, Margitsziget, Budai Vár oldala, Tabán lejtői... ezek Budai helyek, de ha pl, Rákoskeresztúon laksz akkor nem biztos, hogy ezek a legközelebbiek.

Ha inkább a "környéke" érdekel, akkor pedig Budaőrsi dombok, Szentendre, Visegrád, Dunapart... a keleti oldalt nem ismerem, de hátha valaki más ír ottani helyeket.

2010. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!