Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora kenelt csináljak egy...

Mekkora kenelt csináljak egy elhanyagolt kiskutyának?

Figyelt kérdés
Tesom hozott egy kis kutyát.csivava keverék pici méret. És fojton magára van hagyva, mehetnékje van. Enni inni kap a kertbe be a lakásba nem mehet majd csak télen, de az a baj hogy apám mikor kiáll a garázsbol kocsival akkor ki szökik és ő nem hajkurássza, rosszab szitu ha elüti. Ezért godoltam kenelre mert bár sajnálom, de nekem vannak állataim akikről gondoskodok és az övékéröl nem akarok de azt sem akarom hogy baja essen, ezért gondoltam egy elkeritett részre. Az mekkora legyen?

2017. aug. 16. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kennel lenne a megoldás, hanem megnevelni a kiskutyát. Egy csivava méretű kutyát még ilyenkor se szabadna kicsapni a kertbe, főleg nem egy kennelbe kölyökként. Minek hozták el ha nem akarnak vele foglalkozni? Megértelek hogy vannak saját állataid de neked azt tudnám tanácsolni hogy picit azért mégiscsak próbálj vele foglalkozni és nevelgetni, és ahányszor csak lehet mondd meg tesódnak hogy igenis húzzon ki a kutyával foglalkozni ha már magához vette. Éjjelre meg szerintem vigyétek be, nekik a 16 fok is tűnhet hűvösnek a nappali 35 után.
2017. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A tesód visszaviszi a nagyon elhanyagolt kiskutyát, és remélhetőleg talál magának az a kicsi olyan gazdát, aki nem az udvaron akarja tartani.
2017. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy pici csivava a kertben...?

Jézusom! Az szobakutya!

Minek nekik?

Vidd be menhelyre, lesz hamar gazdája, akinek van lelke (...és esze!)

2017. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Én is ki vagyok e miatt, bár nem értek a kutyákhoz, de annyit tudok, hogy egy ennyire pici méretü kutyi inkább benti csak. Főleg h kölyök.
2017. aug. 16. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Tesód vagy vigye vissza, ahonnét hozta, vagy keressetek neki megfelelő gazdát.

Csivava méretű kutyát nem tartunk kertben, kennelben nyáron sem.

2017. aug. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!