Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kell alomtál egy két hónapos...

Kell alomtál egy két hónapos kiskutyának? Vagy hogy lesznek szobatiszták?

Figyelt kérdés
A tesom hozott ma egy kutyát maguknak, de még nem volt kutyánk soha.

2017. júl. 18. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem, azzal nem lesz. 1-2 óránként, főleg evés és alvás után ki kell vinni (amíg nincsenek meg az oltásai vigyázni kell hogy ne találkozzon más kutyával és ne egyen fel semmit) és ha pisil meg kell dicsérni. Ha bent végzi el a dolgát akkor le lehet szidni kicsit de csak ha épp rajta kapjátok, ha utólag találjátok meg a tócsát vagy csomagot nem szabad megszidni. pár hónap és szobatiszta lesz ezzel a módszerrel.
2017. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bibuc4 válasza:
13%
Az alomtál helyett inkább pelenkát használj. Szinte bármelyik állatos boltban lehet venni kifejezetten kutyáknak való pelenkát (több féle méretben is), de olcsóbb ha gyógyszertárban veszed meg (darabra).
2017. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ne vegyél pelenkát, pont az ellenkezőjét fogja megtanulni. Ezzel csak azt neveled belé hogy bent is üríthet és sokkal nehezebben lesz szobatiszta később.
2017. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Se pelust, se almot nem szabad használni. 2 óránként ki kell vinni.
2017. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdésre már kaptál választ. De miért kellett kutya, ha nem értetek hozzá? Miért nem néztetek előbb utána az alap dolgoknak? Másban is ilyen tudatlanok vagytok? Hogy etetitek, szocializáljátok, nevelitek, ha ezekről sem tudtoknsemmit? Ugye legalább az egészségére figyeltek?
2017. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jo lenne ha nem többes számban beszélnél, írtam, hogy a tesom hozta maguknak. Való igaz, hogy nem ért hozzájuk igazán, ahogy én sem, de nem én akartam, nem is enyém. Csak segíteni probálok neki így hogy érdeklődök. Ma viszik orvoshoz, ő minden azzal kapcsolatos dolgot el mond nekik. A többibe meg belejön. Sétáltatni viszi majd minden nap. Premiere kutyakaját vettek amit ajánlottak nekik a fressnapfba. Az jó tudom mert én macska tarto vagyok.
2017. júl. 19. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!