Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Légynyűvesség nagy melegben...

Légynyűvesség nagy melegben hány nap alatt lehet halálos?

Figyelt kérdés
2017. aug. 16. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap alatt se ha elviszed a kutyát állatorvoshoz ahogy ilyen és minden más esetben tenni kell ha a kutyának baja van.
2017. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Elég gusztustalan ahogy a kukacok másznak ki csóri kutyából.

Orvoshoz kell vinni, ott kezelést kap.

2017. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Most azt várod, valaki leírja, hogy x. nap után?

Sokban függ az állat erőnlététől. Az sem mindegy, egy helyen köpték be a legyek, vagy a teste több részén megjelentek már a nyüvek.

Nem akarod kissé bővebben leírni?

2017. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De hogyhogy beköpik a legyek szegény kutyát? Netán van valamilyen nedvedző seb rajta?
2017. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó. Úgy h pl rászállnak a fülére, és piszkálja a kutya, így véres lesz.
2017. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hol található rajta a sérülés, kérdező?
2017. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Külföldön dolgozok. Júliusban egy csütörtöki napon kaptam az értesítést, légynyüves a kutya. A helyi állatorvos kezelése nem használt, másnap beszállittattam a kutyát állatkórházba. A herék alatt kezdődött neki. Már nem tudtak segiteni, mert a kutya addigra hashártyagyulladást és vérmérgezést kapott. Egy-két-három nap alatt ölhet a légynyüvesség?
2017. aug. 17. 07:29
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a légynyüvességbe halt bele a kutya, az már csak az okozat volt. Ha a legyek beköpték, akkor ott volt egy seb, tályog, ami elfertőződött befelé is. Ez okozta a hashártyagyulladást, és a halálát.
2017. aug. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Felboncoltattam a kutyát a kórházban. Sajnos heredaganata volt és a megnagyobbodott herék alatt bepállott a bőr és odapetéztek a legyek.
2017. aug. 17. 11:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :( Részvétem!
2017. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!