Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen közepes, vagy nagytestű...

Milyen közepes, vagy nagytestű fajtával tudnék bármilyen időben sportolni? Melegben és hidegben egyaránt?

Figyelt kérdés

Van egy husky keverékem, de neki 15-20 fok fölött nagyon melege van. Hidegben nincs gond. Míg nyár volt, hajnalban keltem hozzá többször is, hogy tudjunk menni futni.

Nem szeretnék mellé egy másik kutyát, csak érdekelne hogy melyik az a fajta amelyikkel akár 25-30 fokban is tudnék menni bárhova, de azért a hideget is bírja? Egy huskyval sajnos képtelenség ilyen időben még sétálni is menni. Én a Kelpie-re gondoltam, mivel Ausztráliában is meleg van, vagy esetleg a malinoisra, a rövid szőre miatt.


2016. szept. 4. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Labrador , border , mudi
2016. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Nekünk staffordunk van, szívós fajta, hideg-meleg se kottyan meg neki.

Persze 40 fokban nem fogom elkezdeni futtatni, de ha tőle függne, akkor is menne a végkimerülésig, így nekünk gazdiknak kell rájuk ügyelni.

2016. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vizsla, amstaff, de akár a kelpie is jó lehet, bár nem tudom, hogy van-e Mo.-n kennel.
2016. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kelpie tökéletes :)
2016. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenkinek ment a zöld.
2016. szept. 4. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
foxi és más terrierek, terelőkutyák, de igazából az összes fajta kivéve a nagy pásztorkutyákat és az északi szánhúzókat
2016. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk vizslánk van. Télen nyáron fut velem, amíg mozgásban van nem bánja a hideget.
2016. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kelpie, magyar vizsla. Csak a rövid szőre miatt szerintem ne válaszd a malit. Ismerősöm kutyája még úgy is szétbarmolta a kertet/lakást, hogy napi több órát fárasztotta szellemileg és fizikailag is. Azóta megnyerte a kennelt arra az időre, amíg nem tudnak rá figyelni.
2016. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!