Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek tetszik külsőre ez a...

Nektek tetszik külsőre ez a fajta kutya? (Kép)

Figyelt kérdés
[link]

2017. aug. 18. 18:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
82%
Hasonlít az amerikai akitára, szimpatikus.
2017. aug. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
83%
a japán fajtákat nem igazán éri meg külső alapján választani, mind gyönyörű, de a jellemük annál szörnyűbb.
2017. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Már miért lenne szörnyű a jellemük?


1x ez elsődlegesen nem fajta függő.


2x ha az lenne, gondolom ez a fajta nem lenne elfogadott...

2017. aug. 18. 18:56
 4/41 anonim ***** válasza:
81%
engem annyira nem fogott meg különösebben...
2017. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
84%
tartottál már valaha japán fajtát? :D mert nekem van, és a jelleme minden csak jó nem. Ha belépsz bármilyen japán fajtás csopiba magad is láthatod hogy szörnyűek ezek a kutyák, tiszta szenvedés ilyen fajtát tartani. És ez mind teljesen normális és elfogadott a fajtánál.
2017. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Na és mitől olyan szörnyű? Nekem beteg dobermanom volt, de ilyeneket sosem írnék róla, szerintem ez a totális alkalmatlanságodat jelzi...
2017. aug. 18. 19:11
 7/41 anonim ***** válasza:
84%
szóval akkor minden akita tulajdonos alkalmatlan, a kutyám tenyésztőjét is beleértve :D majd szólok neki. Egyébként én nem okoskodnék tudatlanul. Ebből látszik hogy nem tartottál még japán fajtát és többet ér ha nem is tartasz. Imádom a kutyám, soha nem válnék meg tőle, de ha fizetnének sem tartanék újra semmilyen japán fajtát, és nem én vagyok az egyedüli aki ezt vallja :D nagyon sokan megbánták. Egyébként a rossz jellem annyit tesz, hogy ha nincs kedve semmit nem csinál, nem sétál, nem fogad szót, ha beledöglesz akkor sem fog a kedvedre tenni. Depizik, válogatós, folyton unott pofát vág, elégedetlenkedik, mindig azt nézi hogy cseszhet ki veled. A simogatást nem kifejezetten szereti, játszani sem túlzottan szeret, tanulni még annyira sem. Sportolni nem lehet vele mert lusta mint a föld, minden séta küzdelem... és ez teljesen NORMÁLIS :D én sem hittem volna de miután mindenki ezt mondja (köztük 2-3 tenyésztő is) kénytelen vagyok elhinni és jobban teszed ha te sem próbálsz álomvilágban élni. Remélem segíthettem :)
2017. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
98%
Gyonyoru szep*-*
2017. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
A rossz és az, hogy imádod nem fér össze... Paradoxon! Ha csak szimplán "rossz" akkor nincs benne semmi szerethető. Nem hiszem, hogy egy teljesen haszontalan, de még szemétláda kutyát is tenyésztenének csak mert. Vannak fajták melyeket nehezebb nevelni, nagy általánosságban nem valóak mindemkinek, de rossz kutya nincs. Max, ha idegrendszerileg beteg, de még Ő sem rossz.
2017. aug. 18. 19:22
 10/41 anonim ***** válasza:
94%
Ritka az ilyen őszinte leírás egy fajtáról, mint a 78%-os válasza. Csak egyetérteni tudok vele. A volt páromnak volt akitája, és teljesen ez volt a jellemző rá. A jelleme alapján inkább már macskaszerű volt :)
2017. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!