Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámat elkapta egy pitbull,...

Kutyámat elkapta egy pitbull, és majdnem széttépte? Több lent

Figyelt kérdés

Sétáltam a kutyusommal,Bischon Havanese és a sarkon jött egy pitbull és nem volt pórázon, elkapta a kutyámat majd 5 percig szorította a lábát meg a farkát(nem a nemi szervét)

Kutyámnak nem lett baja de nem tudom feldolgozni amit láttam

Valaki tippet adna hogyan tovább?



2017. aug. 18. 22:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos nem lehet ilyen helyzetben mit csinálni, és a legkevésbé elzavarni.

Egyszer láttam ilyent 19 éves koromban. A pitbull tök nyugodtan rákattant egy tacskóra.


Behúztam 3 olyant neki tarkóra (még nem tudtam akkoriban az erőviszonyokat), hogy egy embert agyoncsaptam volna vele, de meg sem érezte.


Hoztam egy 32-36-os villáskulcsot a csomagtartóból, hogy az talán megoldja a szájizmát, de addigra elengedte.


De érdemes megnézni pár videót a youtubeon, hogy sok ember sem tudja leszedni ilyenkor a másikról.

2017. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Reggel azért mindenképpen érdemes megmutatni a kutyust egy dokinak, biztos ami tuti alapon!

Hagyj neki pár napot, hogy feldolgozza a dolgot, aztán vidd minél többet ismert, nyugodt, nagyobb kutyák közé, akiket a gazdi jól tud kontrollálni. Ne maradjon benne a rossz élmény, az további bajokat okozhat később

2017. aug. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
15%
Én azért csak feljelenteném a srácot, mivan, ha legközelebb egy gyereket kap el?
2017. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És ha feljelenti akkor nem fogja elkapni?
2017. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Már megint egy pitbull..:) hát persze

Semmi gond nincs azokkal a kutyákkal,gazdáját pedig örömmel lőném fejbe

Hogy meri elengedni ha nem hallgat rá a kutya

2017. okt. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Megint egy kis bichon havanese. Mindig agresszivak es neveletlenek meg szovializatlanok ezek a kistestu kutyak. Ha odamegy barmekkora kutya hozzajuk ,maris tamadni akar. A 10 kg-s kutyamat is rogton tamadni akartak.

Undorito,h nem szocializaljak ezeket a kistestueket meg nem tartjak be a szofagadasukhoz szukseges sorrendisegi szabalyokat.


De egy nagytestu kutyat meg kenytelen megnevelni ( betartani a sorrendisegi szabalyokat) a gazda. Kulonben meg porazon se tudna setaltani.


Mikor tudsz visszahivni a setabol egy bichont?? Mikor tudsz raszolni 15 meterrol,h ul es ott varjon,amig oda nem ersz??? Mikor setsl melletted ?

2019. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!