Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a jobb a kutyának ha...

Mi a jobb a kutyának ha nyakörv vagy a hám használata sétáltatásnál?

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Kistestűnek mindenképp jobb a hám, közepes és nagytestűnél pedig mindkettő jó lehet.
2017. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Neveléshez, hogy elérd a laza pórázos sétát, nyilván a nyakörv a jobb. A hámot arra találták ki, hogy húzzon benne. Ha már megfelelően nevelt, sosem húz, akkor pedig teljesen mindegy.
2017. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Hám. Én alapból hámpárti vagyok, nem szeretem a nyakörveket, a kutyák nagy része könnyen kibújik belőle, ha megijed.
2017. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Az én kutyám eddig csak hámból bújt ki, nyakörvből soha. Nem is tudna. Így a hámban való ilyen nagy bizakodást nem ajánlom senkinek.
2017. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hám eredetileg nem sétára lett kitalálva, bár ha tud sétálni normálisan akkor mindegy. Ha nem tud normálisan sétálni akkor pedig nyakörvvel könnyebb megtanítani.


Természetesen ha kistestű kutyáról van szó akkor célszerűbb a hám, hogy a nyakörv véletlen se tegyen benne kárt.

2017. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!