Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Béres B6 vitamin adható kutyának?

Béres B6 vitamin adható kutyának?

Figyelt kérdés
Kutyusom 20 percnyi autóút közben is hányni szokott, de nagyon szeretnénk elmenni a Balatonra,begyógyszerezni nem akarjuk. Egyik ismerősöm ajánlotta, hogy próbáljuk ki a B6 vitamint, utazás előtt 1 órával kell beadni neki és állítólag úgy jobban fogja bírni. Béres B6 adható nekik? Köszi előre is. ;)

2017. aug. 24. 13:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Attól max jó étvágya lesz:D Állatorvostól kérjetek neki nyugtatót
2017. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tengeribeteg, szóval tengeribetegségre való gyógyszert szereznék ...az állatorvostól.
2017. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Gyömbér egyébként jó tengeri betegségre és adható kutyáknak.
2017. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Adhatsz neki, én nem vagyok benne biztos hogy az megoldja a problémát.

Ha a mozgástól felkavarodik a gyomra, akkor a B6 sem fog segíteni.

Hogy szoktátok szállítani? Csak hánykódik ide-oda az ülésen vagy be van kötve, esetleg szállítódobozban van?

2017. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ;) nyugtatót nem szeretnék adni neki mert utána programok is lesznek és nem akarom, hogy kába legyen.. Hátul utazik, be van kötve, én mellette ülök, boxot is próbáltuk úgy sokkal rosszabb volt..
2017. aug. 24. 13:57
 6/15 anonim ***** válasza:
A B-vitaminok pont felkavarhatják a gyomrot, rá is szokott írva lenni a tájékoztatóra. Szóval nem hiszem, hogy ez jó megoldás lenne.
2017. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy a B6-ot embernek szokták hányinger ellen adni, ezér tűnt logikusnak, hogy a kutyáknál is használhat.. De lehet én tudom rosszul.
2017. aug. 24. 19:38
 8/15 anonim ***** válasza:

De jól tudod, kérdező.

Próbáljátok ki, hátha használ.

2017. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ártani biztos nem fog.
2017. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, egy próbát szerintem is megér. :) Mindenkinek ment a zöld kéz. ;)
2017. aug. 25. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!