Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám szőre elkezdett...

A kutyám szőre elkezdett hullani, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Valamikor a napokban vettem észre, hogy a kutyámnak egy foltban kihullott a fülén a szőr.Később észrevettem,hogy a testének több pontján is olyan, mintha meg lenne lazulva a szőr( szerintem ha megfésülném,ezeken a pontokon is ugyan úgy foltokban hullana, mint ahogy a fülénél). Vakarózni nem szokott különösebben sokat. A szőr alatt egyébként nem látok semmit, a bőr szép rózsaszín. Állatorvoshoz a napokban visszük viszont kíváncsi vagyok mit gondoltok.

A válaszokat előre is köszönöm



2017. aug. 25. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyámmal is ez volt. Be volt gyulladva a bőre. Vagy csak vedlik:)
2017. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ebben nagyot segít az , ha megmondod milyen fajta a kutyusod.Amúgy minden kutya most kezdi el hullatni a szőrét.
2017. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Simán meglehet, hogy csak a vedlés miatt van. Persze lehet más miatt is, de én (is) a vedlésre tippelek.


Az én kutyámnak anno vedléskor alig volt szőr az oldalán, szinte semmi, de az állatorvos is mondta, hogy nincs baja, csak vedlik.

2017. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy tacskóról van szó és mivel ugye rövid a szőre, kis hullás után is nagyon látni lehetett. A szőre egyébként szép fényes, csak a fején, fülén és a hátán pár helyen vannak furcsa részek. Ezeken a részeken a szőr úgy domborodik csomókban, mintha lenne alatta valami (viszont ha közé nézek nem látok semmi furcsát). Remélem, hogy nincs nagyobb baja köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 26. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!