Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti engeditek, hogy az arcotoka...

Ti engeditek, hogy az arcotokat, szátokat nyalja, hogyan szoktassam le a lányom?

Figyelt kérdés

[link]

Sajnos nálunk a lányom engedi vagyis remélem már csak engedte, de meg lett neki monsva ha mégegyszer meglátjuk a kutya elmegy!

Tudom drasztikus, de nem ért a szép szóból.

Annyira undorító.

Nyalja a seggét, utána meg az ember száját.

Meg belehembereg a fűbe ahol hányástól kezdve állati, emberi ürülékig bármi lehet, aztán vakarózik a szájával vagy csak megnyalja magát és máris tele a szaja bacillussal.

Miért kell ezt engedni?

Tudja, hogy komolyan mondtam, ha még egyszer meglátom elmegy innen a kutya, akkor is ha ezzel mi bukunk több százezret, mivel mi vettük.

Ezeket a cikkeket hiába mutogatom neki, csak annyit mond akkor majd megy a hasa vagy hány pár napig.



2017. aug. 30. 12:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Bacilus*
2017. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk sem szereti anyukám ha őt összevissza nyaldossa a kutya. Én viszont gyakran játszom vele,így közbe-közbe megesik,hogy arcon nyal,vagy puszit adok neki.

Anyukámnak soha eszébe sem jutott(akkor sem,amikor kisgyerek voltam),hogy ezt megtiltsa nekem,és főleg nem fenyegetett olyannal,hogy megy a kutya a háztól.

Én is ugyanígy gondolkodom,mint a lányod. Ha elkapok valamit,akkor max. hasmenésem lesz. Nagy dolog,kibírom. Teszem hozzá,soha nem kaptam még el tőle semmit. :)


/Hogy őszinte legyek,én falra mászom a "Kutya mennyi bacit terjeszt..." gondolkodástól. Saját anyukámtól elviselném az efféle okoskodást(mert muszáj),viszont ha bármelyik barátnőm ezt a szöveget rendszerességgel előadná nekem,akkor úgy kiosztanám,hogy többet nem lenne kedve hozzám szólni./

2017. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Állatmenhelyen dolgozom, plusz van 3 kutyám. Naponta több kiló kutyaszart szedek össze, mindenféle épp bekerült kutya nyal képen, és a legnagyobb bajom annyi volt eddig, hogy a kóbor kutyák miatt párszor bolhát vittem haza (de mivel a saját kutyáim is kezelve vannak bolha ellen, nem lett semmi bajuk. Ezt kb 10 éve csinálom így. Semmi bajom nincs, nem is volt, a kollégáimnak sem. Ez a bacilus dolog nagyon el van túlozva. Nagyon kevés olyan betegség van, amit a kutya át tud adni az embernek, pl a veszettség, de veszett kutyával nagyon ritkán találkozik az ember (én 10 év alatt még eggyel sem, pedig pár ezer kutyával már volt dolgom ez idő alatt. Szóval, ha a kedves kérdező a betegség miatt aggódik, szerintem felesleges.
2017. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
84%

És az ember szájában tudod hány baktérium van? Több, mint a végbélben.. Igen, a tiédben is!

Semmi baja nem lesz! Mióta az eszemet tudom mindig voltak állataink és mindig kint játszottam velük. Télen-nyáron. És semmi bajom nem volt soha, most sincs, pedig most is ad puszit a kutyám. Nem kell feleslegesen túl dramatizálni.

2017. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
60%

"És az ember szájában tudod hány baktérium van?"

És egy átlagos billentyűzeten? :D


Én meg szinte örülök is, ha puszit kapok a kutyámtól, havonta 1x-2x, ha ad, nem egy pusziosztó típus. Egyébként az alapos arcmosás, mint olyan még nem jutott eszetekbe?

2017. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
96%
A lányod hibájából ne válj szívtelenné, és ne a kutyán csattanjon, mert a legrosszabb nevelési forma!!
2017. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
59%
A te szádban sincsen kevesebb és különb baktérium, mint a kutyáéban. Nem véletlenül van a mondás, hogy csókolózástól több mindent elkaphatsz, mint egy orális szextől.
2017. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ez igen. Semmi baja nem lesz. Udvaron tartot kutyáink vannak több mint 20éve nyalnak képen és élek, semmi bajon. Max az inmunrendszere fog erősödni. Ha nem tetszik tanítsd meg a kutyanak hogy nem szabad. Az meg mi hogy megy a háztól? Ne is haragudjál szépen írom le mert ha úgy irom ahogy gondolom még kitiltanak, na szóval mikor este az uraddal az ágyba ezt azt csináltok aztán reggel úgy adsz puszit a gyereknek vagy simogatod meg az nem undorító? Azért nem kéne az utcára vágni téged? Aztan lehet hogy fogat meg kezet mosol de az minden bacit leszed? Lehet a gyereknek meg ez lenne undorító csak még bele se gondolt.
2017. aug. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Igen az teljesen oké, hogy a szaros nyelvével a szátokat nyalatjátok vele

Egy emberi szájban hol van fekália?

Pfúj, csináljátok, de a lányom nem lesz ilyen elvakult kutya b...i.

13 éves amúgy és ha nem fogja fel másképp akkor igenis megy a kutya, mert nekem az ő egészsége fontosabb.

Aki meg aztgondolja, hogy attól lesz egészséges, meg erőss az immunrendszere mert a kutyaszart az arcára keni annak gratulálok! Kenjétek akkor.

2017. aug. 31. 10:33
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Oké, te eldöntötted, mert a csodalatos.co is megírta, itt a mi válaszainkra már semmi szükség. Én is írtam egyébként, hogy undorító, de ettől függetlenül az igazság az, hogy semmi baja nem lesz tőle. Ha csak a neked tetsző válaszokat fogadod el, minek írsz ki kérdést?
2017. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!