Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a Beagle betegségei? Most...

Mik a Beagle betegségei? Most szeretnénk egy Beagle kutyust csak nem tudjuk jól döntünk-e? Sokan tartják?

Figyelt kérdés
Beagle tulajdonosok tapasztalatai?
2008. okt. 20. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy egy fajta kutyának vannak olyan betegségei amit más kutya nem kaphat el.Beagle is lehet ugyanugy beteg mint egy keverék kutya.Amugy nagyon helyes kutyák és játékosak.
2008. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én beagle tulajdonos vagyok. A szemére és a fülére kell nagyon figyelni, könnyen begyulladhat, illetve a füle gombásodhat. Persze ez minden lógó fülű kutyusra igaz. És még egy jótanács: érdemes ivartalaníttatni, mert tüzeléskor nincs az a kerítés, amin át ne tudna menni, akár fiú, akár lány! Ha kell, métereket mászik fölfelé, vagy alagutat ás alá, de ha menni akar, akkor megy. :)
2008. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megint a második válszoló vagyok. Lemaradt, hogy szerintem jól döntöttetek, mert egy végtelenül aranyos, okos és szép kutyus a beagle, nagyon gyorsan tanul. Imádja a gyerekeket, nagy mozgásigénye van, és távol tart mindenféle rágcsálót, meg kígyót az udvartól.
2008. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a beagle-pain a legelterjedtebb. nem szeretnék netről másolni, ezért inkább keress rá a neten, hasznos információkat találsz!
2009. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!