Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát be lehet tanítani,...

Kutyát be lehet tanítani, hogy ne lehessen megmérgezni?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=zwJgnBQiJho Dobálnak neki kaját, és nem érdekli. Az én kutyám ezt úgy tudja, ha mondom neki, hogy fúj, de amőgy, szerintem ha nem lennék ott, simán megenne mindent, ha bedobnának neki valamit. Hogy lehet erre betanítani egy kutyát? Kölyökkora óta kell nevelni erre? Mennyire nehéz?
2010. máj. 26. 15:35
1 2
 11/15 anonim válasza:
én egy kutyakiképző ismimhez vittem el még kicsikorába.... szerintem pár jó tanáccsal otthon is meg lehet tanítani. egész gyorsan megtanulta... vagy lehet az én dobim eleve finnyás :D
2010. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ezeknek a házi módszereknek egy baja van. Az én kutyám első perctől úgy eszik hogy leteszem elé a tálat, de vár amíg nem mondom, hogy oké. Ezt gyönyörűen tudja is. Viszont odakinn ha elengedem pórázról minden mócsinghoz odaszalad, én meg rohanhatok utána, meg fújjoghatok. Úgyhogy vidd el kiképzőhöz, ha ennyire fontos neked, hogy ezt jól megtanulja.
2010. jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A probléma ott kezdődik, hogy arra bármikor megtaníthatod a kutyát, hogy jelenlétedben ne fogadjon el senkitől semmit, de sajnos, a kutyák természetükből adódóan hajlamosak elfogadni ha a gazda nincs jelen.


Sok sikert a képzéshez, mindenképp hasznos!

2010. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

*****



Itt találsz róla infót, az étel megtagadása címszó alatt.

De ha biztosra akarsz menni, szerintem is kutyasuli...



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha te ott vagy, simán.

Ha nem látod, szerintem kizárt, hogy pár óra után ne egye meg a kívánatos falatot.

Sajnos én jóformán lehetetlennek érzem, bár lehet, hogy eddig rossz kutyákkal/rosszul próbálkoztam...

2011. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!