Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a fajta számotorkra...

Melyik az a fajta számotorkra ami küllemben lenyűgöz de a jelleme egyálltalán nem illik hozzátok így talán sose lesz szerencsétek hozzá?

Figyelt kérdés

2017. szept. 9. 11:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A japán fajták,pl akita,shiba és társaik,gyönyörűek de tudom,hogy nem bírnék el egyikkel sem
2017. szept. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A szamojéd. Elképesztően gyönyörű kutya.
2017. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
18%
az emberek
2017. szept. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Rhodesian ridgeback. Az egyik leggyönyörűbb fajta a szememben, de annyira magas a mozgásigényük, hogy nem tudnám biztosítani nekik, szóval le kellett mondanom róluk.
2017. szept. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ausztrál juhászkutya


Nagyon tetszik a merle belőle, de sajnos nagy a mozgásigénye, szerintem elbírni elbírnék vele,csak a mozgásigényét nem hiszem,hogy kibírnám elégíteni, főleg nem hosszú távon.


Illetve a Staffordshire terrier is tetszik,de túl erős jellemek, komoly nevelés kell nekik,mert könnyen elkanászodnak. Így ezt a fajtát is csodálom,de nem fogok tartani :)

2017. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Akita, shiba -> én nem hiszem, hogy tudnék velük bánni, pedig tényleg gyönyörűek

dobermann -> kiskoromban volt egy a családban, gyönyörű volt, gyerekkompatilis(még a szájába is hagyta, hogy belenyúljak), de nem hiszem, hogy 150 centis nőként bírnék egy 40 kilós, elég erős és határozott kutyához. :D

Malinois -> ua. mint a dobi, csak malinoisom még nem volt. :D

2017. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Saluki, Afgán agár.

Az olyan kutyafajtákat szeretem, akik szolgalelkűbbek, és hát, ők nem azok, akiket nyugodt szívvel el tudnék engedni, vagy akik parancsra feltétel nélkül csinálják a trükköket.

2017. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Saarloosi és csehszlovák farkas, gyönyörűek, de a jellemük végtelenül távol áll tőlem.
2017. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ír farkaskutya, mert túl nagy és jelenleg panelban lakom, de a személyisége sem illik túlzottan hozzám.

Ezen kívül tök cuki a "Boo" kutya (pomerániaitör pespicc), de mivel sharpei és tacskó gazda vagyok, semmi sem áll távolabb tőlem mint az apró társasági kutyák, akiket kozmetikázni kell.

2017. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Malinois, border collie: mindkettő nagyon tetszik, de nem tudnék elegendő szellemi és fizikai fárasztást biztosítani nekik.
2017. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!