Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tud vénát találni egy...

Hogyan tud vénát találni egy állatorvos egy olyan kutyánál, aki nem hagyja, hogy közel menjen hozzá?

Figyelt kérdés
Szeretnénk az ivaros kan kutyánkat ivartalanítani, de a kutyánk rettenetesen utálja az állatorvost. Az orvos hogyan tudja ilyenkor elaltatni? Arra gondoltam, hogy előbb talán elkábítja? De ahhoz is közel kell menjen hozzá. Nyilván szájkosár, stb lesz rajta, de akkor is... nagytestű kutya és az orvos is tart tőle.
2017. szept. 10. 19:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

" Nem agresszív sem emberrel, se kutyával, csak nem tűri, ha idegenek akarnak hozzányúlni. "

" Pl szájkosáron keresztül még le is fejelné,ha odamenne,"


Kicsit magad ellen beszélsz nem gondolod? Elmondom neked, hogy egy jól nevelt kutyának azt is el kell tűrni, hogy az orvos a szájában túrkáljon, a mancsait megvizsgálja vagy akár beadja az oltást ha ezekre szükség van. Sőt a legtöbb kutyaiskolában kimondottan van orvosi vizsgálatra felkészítő feladat, az ilyen helyzetek elkerülés végett. Persze honnan is tudhatnád.

2017. szept. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem agresszív, kivéve bizonyos helyzeteket. Tudod kontrollálni, kivéve bizonyos helyzetekben. Ez így elég gyenge. A tűszúrás pedig nem fáj, nem azért hisztizik és őrjöng. Hanem azért mert ta ráhagyod, sőt, gondolom még félsz is tőle.
2017. szept. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%

De ha támadólag lép fel, akkor AGRESSZIV, és pont.

És nem.azt mondjuk te nagyon hülye, hogy lefogva neveld, hanem alapból! szocializálni kéne, mert nem normális hogy idegennek csak ugy nekimegy!, és nem tudod letiltani már az elsö jelre.


Amugy az orvos helyében én nem foglalkoznék a neveletlen kutyáddal sem veled. Majd ha nem kell attol tartanom, hogy nekem jön, akkor igen.


Opcio: szájkosár és mig beadja sz injekciot, lefogod, de könnyebb hisztizni mint magadba nézni, mert ezt TE cs.szted el!

2017. szept. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó vagyok, érdekes az amerikai dogom leül, ha megmondom neki és megrághatja idegen a farkát is, ha ott vagyok, mert tudja, hogy nem támadhat ki.

Nyilván nem csinálok hasonlot sem, csak szemléltetni akarom hogyha ÉN vagyok a fönök, ugy az én szavamat parancsomat nem szegheti meg (nem is teszi) kedvére.

2017. szept. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%
Szuper - ARGENTIN dog akart lenni :)
2017. szept. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!