Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Wellness hotel kutyával?

Wellness hotel kutyával?

Figyelt kérdés
Mindenképp vinnénk a kiskutyát egy olyan helyre, ahol nem csak megtűrik a kutyát. Létezik ilyen hely? Szeretnénk wellnessezni is. (oda persze nem jönne be.)
2017. szept. 13. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, ma már elég sok helyre lehet vinni. Idehaza vagy külföldre mennétek? Idehaza a Danubius Hotelsnél szokott lenni ilyen lehetőség, de itt is érdemes böngészni: [link]

Ahol konkrétan nagyon szívesen látnak kutyát is, az a Club Dobogómajor, de oda meg nem tudom, hogy tudnátok bejutni (mi ismerős révén mentünk, két skót juhásszal, szuperül fogadtak minket). Wellness ott is van.

2017. szept. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Voltunk már mi is "kutyabarát" helyen...de inkább hagyjuk is, kb laposkúszásban kellett mennünk, hogy ne fintorogjanak ránk, illetve a tulaj akkor rakott le új gyeptéglát a szabatéri teraszra (ahova elvileg vihető volt a kutyi), és beszólt, hogy a kutya ne járja össze a gyepet. Akkor minek kutyabarát, ha szegény még a teraszra sem jöhet ki? na mindegx..:(

szóval valami jó helyet keresünk:)

2017. szept. 13. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:

#1


Miért olyan bonyolult oda bejutni, hogy protekció kell hozzá?

Megnéztem, agyba-főbe hirdeti magát, még akciós ajánlatai is vannak.

[link]

2017. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, nekünk ismerős segített bejutni, igaz, jóval olcsóbban, mint amiket hirdet. Lehet akkor, hogy csak nagy az árrés (klubtag ajánlott be minket, és ők ezek szerint jócska kedvezményt kapnak).
2017. szept. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bonvital Wellness és Gastro hotel Hévíz. Gyönyörű szálló, iszonyú kedves személyzet! Egy németjuhásszal szálltam ott meg, minden percét élveztem, és egyszer sem éreztem úgy hogy akár csak csúnyán is néznének ránk. Csak ajánlani tudom! :)
2017. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!