Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatbarát hotel?

Állatbarát hotel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párommal gondolkozunk, hogy elmennénk egyet kikapcsolódni, wellnesselni. A kutyánkat nem tudjuk kire bízni, ezért elkezdtünk állatbarát hoteleket nézegetni, csak sajnos nincsen részletesebb leírás, hogy pontosan mit is takar ez. Tudna ebben nekem valaki segíteni? A kutyát le lehet adni "megőrzőbe", vagy egy kennelben kellene lennie a szobában míg mi mondjuk szaunázunk? A kutyaugatást ilyenkor elnézik, vagy azért kirakhatnak, ha mondjuk a kutya megijed, hogy idegen helyen van mikor elmegyünk és nekiáll ugatni? Vélemények, tapasztalatok? Sehol nem találtam sajnos rendes leírást. :(



2014. febr. 18. 07:17
 1/4 Lienah ***** válasza:

Nem tudom, hogy megvan-e már az uticél, de ha még nincs, akkor ezt a helyet ajánlom nektek, itt aztán tényleg a kutyus feneke is ki van nyalva:)

[link]

2014. febr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézzétek át a szóbajöhető hoteleket, a honlapon szinte mindig feltüntetik, mehet-e kutya és milyen körülmények között, mennyiért. Én a szabályzatokat is átnéztem, mert a kutya az étterembe, bárba, wellness részlegre ugye nem mehet be, de ahol olyanokat írtak, hogy a "legrövidebb útvonalon kell áthaladni a hotelen a szoba és a kijárat között", stb, azokat gyorsan hagytam a francba. Általában csak alap kategóriás szobákat adnak kutyásoknak, de mi pl. voltunk már négycsillagos wellness hotelben is két kutyával, alap, de gyönyörű szobában. Megkérték az árát, de nem csináltak ügyet a kutyákból, szerette őket a személyzet, csodálkoztak, milyen nyugodtak, fegyelmezettek. Egy park volt a hotel körül, oda le lehetett őket vinni sétálni, ezen csodálkoztam, mert azt hittem, bujkálni kell majd velük, nehogy valaki megbotránkozzon, hogy jajj, oda piszkít a kutya, de nem. Amikor egyedül voltak a szobában mindig kitettük a ne zavarj táblát, nehogy szegény szobalány sokkot kapjon. :)

Egyszer amíg reggelizni mentünk, véletlenül nyitva maradt az erkélyajtó, az étterem teraszáról láttuk, hogy kimentek a kutyák és ahogy megláttak minket, elkezdtek ugatni, de szerencsére senki nem szólt semmit.

Én kenneles hellyel nem találkoztam, mindenhol a szobában lehetett a kutya.

2014. febr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
utazzakutyaddal.hu. Ezen az oldalon keresztül tudsz foglalni is.
2014. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na ez sokszor csak a telefonos érdeklődés közben derül ki. Többször jártam úgy, hogy "háziállat vihető" kiírás miatt felhívtam a szállást (hotel, motel, nyaraló, stb.) és kb. ilyen szituációk voltak:

- Ja! Persze hozhat kutyát... Ja! Nem, a házba nem mehet be.

- Persze hozhatja a kutyát.... Nem, kerítés nincs.

- Hogyne lenne kerítés, csak a ház mögött nincs.

- Mekkora kutyáról van szó?... Ja, akkor azt nem hozhatja.

- Hogy gondolja, hogy veszélyes kutyát idehozna?! (nem az, csak rögtön ezzel azonosítják a fajtát)

Szóval azt ajánlom telefonálj, kérdezz körbe mindent, aztán majd az alapján dönts.

Nálam egy hely ment át minden szűrőn, Dinnyeberkiben a Berki-porta vendégház. Nem csak képeken, szóban, hanem a valóságban is megfeleltek minden elvárásnak. Mi is és a kutya is baromira élvezte.

2014. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!