Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szeretnem hogy az apukam...

Nem szeretnem hogy az apukam setaltassa a kutyat. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Hogyan mondjam el az apukamnak hogy o ne setaltassa a kutyat. Nem szeretnem hogy hozza kotodjon jobban. Ha elviszi mindig ideges vagyok hogy tortenik e valami mert a kutya vezeti ot

2017. szept. 15. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a kutya nem az alapján fog kötődni hogy kis sétáltatja hanem hogy ki foglalkozik vele többet és ki következetesebb vele. Ha nem foglalkozol vele és következetes sem vagy akkor ha apád nem sétáltatná sem tisztelne a kutya. Örülj inkább hogy foglalkozik vele és ne legyél öntelt.
2017. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Minek van kutyád, ha nem is értesz hozzá?

Te szoktad sétáltatni?

2017. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy elviszi sétálni, attól még te is sétálhatsz a kutyával.
2017. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem a kutya családi mivel a szüleiddel laksz, örülj neki, hogy megengedték hogy lehessen kutyád mert sokaknak ez nem adatik meg. Ha már voltak ilyen rendesek akkor ugyan hadd foglalkozzanak már vele ők is lévén ők fizetik az ellátását nem te. Ne legyél egy önző kis szörnyeteg. A kutya nem fog attól senkihez jobban kötődni, hogy apud ad neki egy jutit helyes viselkedésért. Sőt feltételezem mivel iskolába jársz így nincs is kellő időd vele foglalkozni. Az, hogy a kutya vezeti őt gondolom veled is így van és ha te viszed gyakrabban sétálni akkor te hibád, hogy nem nevelted le a húzásról.

Inkább köszönd meg neki a segítségét

2017. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden este apum viszi el a kutyákat.

Ha úgy érek haza, én is megyek, de ettől függetlenül játszok velük, etetem őket, foglalkozok velük, semmi hátrány nem ér abból, hogy apummal mennek.

Baja biztos nem lesz a kutyádnak.

2017. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös vagyok

Vagy menj el vele te is sétálni.

2017. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta a kutya, milyen idős és te hány éves vagy? Ez azért fontos, mert jön majd előbb-utóbb középiskola, érettségi, egyetem stb, és ilyenkor életmentő lesz az, ha a család többi tagja is foglalkozik a kutyával, mivel neked nem mindig lesz időd. Ez ennyire egyszerű, ilyenkor ne magadra gondolj, hanem a kutyára. Amúgy a legtöbb kutya nem egygazdás, tehát tisztelhet téged és az apukádat is ugyanannyira, de ha mégis apukádat követné jobban, akkor az nem a séta miatt van, hanem azért, mert benne látja a falkavezér jellemét. Tényleg inkább örülj neki, hogy apukád szívesen foglalkozik vele, főleg, hogy gondolom ők fizették ki a kutya, az oltások, az élelem és egyebek árát.
2017. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
"Apu. Azt mondta a kutya, hogy nem szeretne veled sétálni."
2017. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész te is velük?
2017. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülnél inkább , hogy foglalkozik vele.

Az enyém napi 1x ha megsimogatja, játékról , sétáról csak álmodni lehet részéről.

2017. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!