Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Merjek lakásba kan kutyát venni?

Merjek lakásba kan kutyát venni?

Figyelt kérdés

Eddig csak szuka kutyám volt, gyerekként udvaron, zzel ugye nem volt gond, meg már itt a saját lakásba is szuka volt.

Most viszont a kiszemelt kutyának csak kan kutyája született. Meg merjem venni?Nem lesz vele bajom? nem pisil össze mindent falat széklábat stb?


2010. máj. 27. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ivarérett kan kutyám van lakásban. Nem pisilt még le soha semmit. Ugyanúgy szobatiszta, mint egy szuka.
2010. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kan kutyám van lakásban, és ugyanolyan szobatiszta, mint a szuka volt(ő már nem él).
2010. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak kan kutyát tartottam eddig(2) és csak lakásban.Mindkettő tökéletesen szobatiszta volt.
2010. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is kan kutyám van bent és soha semmit nem pisilt le. Teljesen szobatiszta.
2010. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha attól félsz, hogy addig pisilné le a falat, míg nem válik a kölyök szobatisztává, akkor ne aggódj. amíg nem lesz ivarérett, addig ugyanúgy guggolva pisil, mint a szuka. Ez lesz kb. 8 hónap, ennyi idő alatt pedig úgyis szobatisztává válik!
2010. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
egy kisebb lakásban nagy testű kutyát nem célszerű tartani szerintem. kell neki a mozgás. kevés az,hogy naponta leviszed 2x 10 percre sétálni.
2010. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy szóval sem írta, hogy nagy kutyát szeretne, meg hogy naponta 2x 10 percet sétálna vele.. A kertben tartott kutyát is ugyan úgy vinni kell sétálni, mert egyáltalán nem boldog attól hogy egy nagy kertben rohangálhat élete végéig..


Nekem is kan kutyám van lakásban és sosem pisilte le a falat, széklábat stb. Meg sem próbálta, szóval nem lesz gond ne aggódj! :)

2010. máj. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van kan kutyám (is) és természetesen nem pisil össze semmit. Sőt, az enyém kert-tiszta is, mondjuk ehhez napi 3 séta kell minimum.
2010. máj. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöma sok választ!


A lakásban tartás nem teljesen felel meg a valóságnak, mert kertesben lakunk, csak olyan kutyát szeretnék amit bent tartanánk. Yorki.


És azért pont ezt mert a 2. kutyám aki már nincs neki az "unokája" és sajnos csak fiuk vannak az alomban ezért nem tom mi legyen, meg merjem e venni.


De igy hogy ilyen jókat irtatok tuti belevágok.


Igazából legtöbbet kint lesz ugyis, csak este alszik bent.

Remélem nem lesz gond vele tényleg :)))

Köszi mégegyszer.


Ja és mégvalami,ivarérett kortól pisil emelt lábbal jól értem????


És ha ivartalanitva van akkor guggol tovább? (nem aakrom, csak kérdezem)

2010. máj. 27. 13:32
 10/11 Akiteki ***** válasza:

Akard ivartalanítani, bátran. Ne csak kérdezd.

A kan kutyák nem csak azért emelik a lábukat, mert jelölnek, hanem hogy ne pisiljék le a mellső lábukat.

Két kan kutyám volt egyszerre lakásban, sosem pisiltek le semmit.

2010. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!