Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Nagyon ragaszkodo

Mit csináljak? Nagyon ragaszkodo

Figyelt kérdés
Befogadtan egy kóbor kölyök kutyát és 3 hét után valakinek megtetszett és elvitte(ideiglenes fogadtam be)de a kölyök annyira ragaszkodik hozzám hogy reggelre vissza szökött.Én ezt meg is értem hiszen sokáig kóborolt és én voltam hosszú időn után az aki megsimogassa aki haza viszi meg etetti és aki szereti őt.De sajnos a szüleim nem engedik végleg megtartani.Mit csináljak hogy ne legyen ennyire ragaszkodo?Én is nagyon szeretem őt.De nem maradhat itt.
2017. szept. 18. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg a befogadóknak, hogy csináltassák meg a kerítést, és bánjanak úgy vele, ahogy te.


Vagy keress másik gazdit neki, mert ha ezek hagyják elszökni, akkor nagyon rossz helyre került.

2017. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már nem is adom vissza nekik.

Keressek neki de nem találok sajnos.

2017. szept. 18. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
A fekete kölyök kutyáról van szó? A szüleid semmiképp sem mennének bele ezek után sem, hogy maradjon?
2017. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen a fekete kutyus

Nem,sajnos nem.Valahogy nem tetszik nekik a kutyus.De amikor mentünk valahova és láttunk egy szép kutyát sétálni azt mondták ha őt hoztad volna haza ő maradhatott volna.

2017. szept. 19. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!