Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy akita-boxer keverek...

Van egy akita-boxer keverek kutyam kaptam egy embertol es azt mondta nekem hogy be van oltav minden ellen es most beteg nem iszik nem eszik mi lehet a baj mit tegyek hogy jobban legyen?

Figyelt kérdés
2017. szept. 18. 21:29
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
IGEN
2017. szept. 19. 20:33
 32/41 anonim ***** válasza:
Sajnos ebben nem vagyok olyan biztos, hogy él a kutyus!!!
2017. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Hat en örülök a legjobban hogy el most le lehet blamalni hogy en allat kinzo vagyok meg stb... Nekem az a kutya a mindenem es el is !! Ha hiszitek hiszitek ha nem akkor nem ennyi. !
2017. szept. 19. 21:18
 34/41 anonim ***** válasza:
5%

Ha már idejött a kérdező információért akkor a piszkáláson túl választ is kaphatna.

Ha jól értem az összevissza etetés és nem megfelelő táplálékkal elrontottátok a kicsi gyomrát és ez okozta a gondot. Ha az állatorvos nem tartotta bent annyira nem nagy a gáz. (vagy tényleg kontár de reméljük hogy nem)

Kérdező a technika korában illene a google-t használnod de az írásodból minden bántás nélkül úgy érzem jobb ha mi adunk egyszerű konkrét válaszokat. Kölyköknek készült alutasakos tápot adj neki. Az sem baj szerintem ha laktóz mentes macskatejet is kap az a kiscicáknak is jót tesz. Felnőtt kutyáknak való konzerv és száraz tápot és zsíros emberi ételt nem kaphat amíg kicsi. Pont olyan mint egy ember baba. Megvan melyik fejlődési szakaszában mit szabad neki enni adni. Arra nagyon figyelj hogy ne felnőtteknek való konzerves kaját vegyél neki mert az nem megfelelő. A kajás dobozon/alutasakon egy kölyökkutya képét fogod látni.

A kiskutya túl korán lett leválasztva az anyjáról így még több odafigyelést igényel. Próbáld ne a tesco value hanem valami drágább de márkás kutyakaját venni neki. Gondolj arra hogy most fejlődik a kis szervezete. Rengeteg mindenre van szüksége ahhoz hogy jól felépített csontjai és ízületei legyenek és ne maradjon csenevész. Sok későbbi problémát megelőzhetsz a megfelelő táplálással.

Gondolom felesleges a javaslat de érdemes lenne állatpatikában valami vitamin kombót is venni neki hogy megerősödjön. És persze vinni az összes oltásra becsülettel.

Mindig legyen előtte víz de étel csak etetéskor. A kutyakaján rajta lesz napi hány etetés javasolt azt ne lépd túl mert megint elcsapja a hasát és csak annyit adj neki amit egyszerre meg tud enni ne maradjon kinn kaja mert megromlik. a kölykök gyomra még sokkal érzékenyebb. A hasmenés hányás puffadás egy kölyökre fokozottan veszélyes és próbáld egyenlőre távol tartani a vad és házi állatoktól egyaránt amíg nincs meg minden oltása és nem erősödik a szervezete.

2017. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Ma felkeltem meg etteni 2orakor (hajnali) es 6:30kor is menni akkartam etteni es meg halt 😢
2017. szept. 20. 07:31
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Hetek óta beteg volt. Nem aza csoda, hovy elpusztult, hanem hogy eddig bírta.
2017. szept. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megérte? Megérte okoskodni és nem megfelelő környezetet biztosítani neki, majd nem hallgatni a tanácsokra a dokival kapcsolatban. Állatkínzás a javából, remélem nem lesz több kutyád már.
2017. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, felelős állattartó. Remélem most realizálod a helyzetet és soha többet nem tartassz háziállatot.
2017. szept. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, remélem tanultál ebből. Sajnos a te, és más felelőtlenségét, butaságát ez a kiskutya szenvedte el. Vond le a konklúziót: SOHA nem veszel/fogadsz el szaporítótól kutyát, csakis tenyésztőtől, aki neked adja az oltási könyvét, és a törzskönyvét. Ha a kutya beteg, nem eszik, nem iszik, akkor AZONNAl rohanunk a legközelebbi állatorvoshoz, tök mindegy, hogy hajnali kettő van, vagy karácsony. És ha legközelebb kutyát szeretnél, először bőszen olvass utána a kutya tartás mikéntjeinek, mert ilyen tudatlansággal a következő is meg fog halni. Mindesetre remélem több kutyád nem lesz, mindenki jobb úgy, főleg a kiskutyáknak, akik nem kerülnek hozzád.
2017. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kertelek, nincs miért!


KÉRDEZŐ: te nagyon sötét "ember" vagy! Nagyon-nagyon szégyeld magad, ha egyáltalán képes vagy erre! És eszedbe ne jusson, hogy valamikor is legyen még kutyád!

Szegény, ártatlan kis kutyus a te áldozatod! Mit szenvedhetett szegény. Kívánom ezt neked, te b*rom!



Vond le a konklúziót

2017. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!