Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hónapos tacsinak napi 50 g...

2 hónapos tacsinak napi 50 g Brit prémiumból nem kevés?

Figyelt kérdés
Pedigree táppal hoztuk haza a kicsit, de jobb minőségű tápra szeretném váltani, ezért Brit Prémium Junor S tápot vettem neki. Az adagolási táblázat szerint, ha jól értelmezem 5-7 kg felnőtt súlynál 44-56g napi mennyiség van egy 2 hónapos kutyusnak, ezt nagyon kevésnek gondolom, vagy elnéztem valamit?

2017. szept. 19. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan adhatsz többet, ha igényli. Én 5 kilós felnőtt kutyát etettem Brit Premium Adult Small táppal és az ajánlott napi 66 gramm helyett 80 grammot evett. Attól lakott jól.
2017. szept. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy látod szüksége van még többre akkor +10-15% még bőven belefér.
2017. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mivel ezt 3 részre elosztva kell adnom neki, ezért egy evésre nagyon kevés jut, fél pillanat alatt bekapja és elég éhesnek látszik még szegény, ezért is bizonytalanodtam el. Meg hasonló minőségű junior táp, pl. Royal,.. dupla ennyi mennyiséget ír ugyanekkora kutyusnak.

2017. szept. 19. 16:32
 4/6 A kérdező kommentje:
40 grammot simán megenne egy evésre is, de mivel magas a fehérjetartalma, nem szeretném túletetni sem.
2017. szept. 19. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Royal Canimbol azert tobb az ajanlott mert a taperteke fele akkor vagy meg annyi se.
2017. szept. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne csak száraztáppal etesd, adjál neki darált főtt húst, konzervet. Szörnyen unalmas mindig ugyanazt enni.
2017. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!