Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy hetes kutya ha leesett...

Egy hetes kutya ha leesett honnan latom h van e baja?

Figyelt kérdés
A szomszed gyerek a kezebe vette hiaba mondtam h meg pici a kutya. Es leesett a foldre. Sirt szegeny kutyus es koppant is. Honnan latom h vmi baja eshetett? Eszik szopizik es ma is rendben van ez tegnap tortent.
2017. szept. 21. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek engedsz egyáltalán oda idegeneket a kölykökhöz? Csak potenciális veszélyforrás, hogy beviszik a parvot vagy bármi. Ezek a kutyák még nagyon fiatalok, az immun rendszerük sem olyan erős és olva sincsenek semmi ellen.
2017. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogdossák az egy hetes kutyát!! Te jó ég....
2017. szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Onnan, ha elpusztul.

Ha azóta nincs semmi baja, szépen eszik, alszik, valószínűleg nem lett baja.

Senki idegent ne engedj a kiskutya közelébe, legalább 8 hetes koráig, de akkor se emelgesse!

2017. szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Miért szaporítasz? Miért kellett kiskutyákat gyártanod, ha még vigyázni, gondoskodni sem tudsz róluk? Miért adsz oda ilyen gyenge, fiatal kutyákat mindenféle idegennek és gyereknek? Eleve miért engedsz be idegeneket hozzájuk? Ezek nem plüssállatok! Az egészségük mind a te felelősséged! Miért nem irvost hívtál azonnal, miért csak annyira érdekel a kölykök sorsa, hogy a neten írogass?
2017. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Egy hetesen még én sem fogtam meg a saját kölyökkutyáinkat, nem hogy a szomszéd gyereke. :(


Onnan látod, hogy van baja, hogy elpusztul vagy furcsán mozog (például nem mozgatja a lábát vagy nehezen tud szopni).

2017. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit keresett a gyerek a kölyök mellett??


Mi az, hogy hiába mondtad? Az én kutyámat az fogdossa akinek engedem (idő előtt pedig SENKI az állatorvoson kívül) és ha azt mondom hogy NEM akkor menjen szépen triciklizni.

2017. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

ma 15:48

A saját tenyésztésű kölykeidet nem fogtad meg?

Hogyan ellenőrizted ellés után, egészségesek-e?

Hogyan mérted, megfelelően gyarapodnak-e? Hogyan cserélted alattuk a piszkos anyagot?

Búrában nevelt kicsikből lesznek az immungyenge kutyák. Aztán jön a gazdáknál az allergia, emésztési érzékenység, stb.

2017. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Okoska, akkoriban hat éves voltam, naná, hogy nem adták a kölyköket oda nekem egy hetesen.
2017. szept. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!